2726

سلام، راه دیگه ای بجز آزمایش DNA، واسه تشخیص هویت و اثبات اینکه، فرزند، فرزندِ کیه،، هست؟؟؟؟؟؟؟ 

و فقط یک چیزه دیگه رو لطفا، بی زحمت بهم بگین، اینکه یه وبلاگ یا یه سایتِ پاسخگویی به سوالات پزشکی و ژنتیک، به صورت رایگان یا کم هزینه باشه، رو، لطفا، اگه سراغ دارید بهم معرفی کنید؟؟؟؟؟ 

ممنونم..... 

👻 وارد بحث با کاربرایی که به بلوغ فکری نرسیدن و از همون کامنت اولشون مشخصه دنبال جر و بحث و بچه بازی ان نمیشم، چون‌ هرچقدرم که با استدلال هزار تا جواب بهشون بدی، باز یه جواب چرت بچگانه پیدا میکنن، تحویلت میدن، آرامشم برام خیلی مهمتر از اینه که اینجور کاربرای نوجوون و کاربرای امثال شون فکر کنن من کم آوردم و جوابی نداشتم که بهشون بدم!!!! 😄😄😄😄✌🏻✌🏻                                          میشه برای اینکه یه دوست خوب پیدا کنم، دعا کنی مهربون؟؟       آخه خیلی تنهام، اذیت میشم خب تنهایی تو زندگی، با افسردگی و وسواس فکری ای دارم     

سلام.خیر

آدرس کانال تلـگرام دارم.تو قسمت سرچ تلگـرام بنویس کانال جدید پزشکان برات میاره

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام.خیر آدرس کانال تلـگرام دارم.تو قسمت سرچ تلگـرام بنویس کانال جدید پزشکان برات میاره

کانال، تل گرام که پاسخگویی نداره!!!!!! فداتشم؟؟؟ 

فقط اینکه مطمئنید تنها راهش، آزمایش dna عه، و دیگه، راهی نداره؟؟؟ چون این آزمایش فوق العاده گرونه.... 

👻 وارد بحث با کاربرایی که به بلوغ فکری نرسیدن و از همون کامنت اولشون مشخصه دنبال جر و بحث و بچه بازی ان نمیشم، چون‌ هرچقدرم که با استدلال هزار تا جواب بهشون بدی، باز یه جواب چرت بچگانه پیدا میکنن، تحویلت میدن، آرامشم برام خیلی مهمتر از اینه که اینجور کاربرای نوجوون و کاربرای امثال شون فکر کنن من کم آوردم و جوابی نداشتم که بهشون بدم!!!! 😄😄😄😄✌🏻✌🏻                                          میشه برای اینکه یه دوست خوب پیدا کنم، دعا کنی مهربون؟؟       آخه خیلی تنهام، اذیت میشم خب تنهایی تو زندگی، با افسردگی و وسواس فکری ای دارم     
2728
کانال، تل گرام که پاسخگویی نداره!!!!!! فداتشم؟؟؟  فقط اینکه مطمئنید تنها راهش، آزمایش dna عه، ...

😐😐😐😐😐بله اونجا دکتر داره باید پیام بین بهش.چقدر زود قاضی شدین!

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪
😐😐😐😐😐بله اونجا دکتر داره باید پیام بین بهش.چقدر زود قاضی شدین!

وااااا الان ایموجی ها واسه چیه؟؟!!!!!! 🙄🙄عزیز دلم، کانال تل گرام همون جور که فکررررر کنم بدونید، مثل گروه تل گرامی نیس، که پیام بشه،، داد،،، تو کانال ها نمیشه پیام داد 😐😐😐....... 

قاضیه چی شدم الان من ؟؟ عزیزم؟؟ 

🌷...........