1421
1389

😐نرسیدن؟؟؟!!!

اگر عشق ،عشق باشه با رسیدن ب گل نیز آراسته میشع

نگو قصه آخرش مرگ منه...داره چشمات منو آتیش میزنه...نگو از تلخیه دنیا سیرم ...نگو میرم نگو ک میمیرم#من_یک_چاوشیستم      کاربرقدیمی ام

همه با هم برای پیشگیری از سرطان پستان

1401

معلومه ک رسیدن... بری باهاش زیر ی سقف... ی زندگی عاشقانه تشکیل بدی... بچه دار شی.. با عشق بزرگش کنی... دو ساله عاشقشم... دعا کنین بهش برسم... نرسم میشه ی داغ ... یه حسرت...

خدایا رضامو برام حفظش کن... ❤ یا امام رضا، رضامو فقط از تو میخام... حل کن مشکل ما رو... ما رو به هم برسون... يَا أَبَا الْحَسَنِ يَا عَلِىَّ بْنَ مُوسىٰ ، أَيُّهَا الرِّضا ، يَا ابْنَ رَسُولِ اللّٰهِ ، يَا حُجَّةَ اللّٰهِ عَلىٰ خَلْقِهِ ، يَا سَيِّدَنا وَمَوْلانا إِنَّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ إِلَى اللّٰهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حَاجَاتِنا ، يَا وَجِيهاً عِنْدَ اللّٰهِ اشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللّٰهِ؛ای ابا الحسن، ای علی بن موسی، ای رضا، ای فرزند فرستاده خدا، ای حجّت خدا بر بندگان، ای آقا و مولای ما، به تو روی آوردیم و تو را واسطه قرار دادیم و به‌سوی خدا به تو توسّل جستیم و تو را پیش روی حاجاتمان نهادیم، ای آبرومند نزد خدا، برای ما نزد خدا شفاعت کن.
1432

باهات موافقم ولی خودم دوس دارم بهش برسم😊

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

رسیدن...

نرسی ک تهش تلخ و عمگینه 

رسیدنشه ک شیرینه

در و وا کن ممدم در و وا کن ممدم میخوام بیام به دیدنت تا بگم دوستت دارم قربون عطر پیرهنت             با تشکر از niloofar_27
1390
وقتی نمیرسی فکر میکنی چه آش دهن سوزی بوده و همیشه حسرتش به دلته ولی وقتی میرسی میبینی آش دهن سوزی نب ...

دقیقا منم همینو میگم عشقش توی دل آدم میمونه اینجوری

کاش عشقی وجود نداشت 💔

بابام خیییلی مریضه خیلی سخته درد کشیدن باباتو نگاه کنی ولی هیچ کاری از دستت برنیاد 😢 هرروز پرستاریشو میکنم مدام دنبال اینم چی واسش درست کنم که خوب بشه هر روز ازش میپرسم بابا امروز بهتری سرش از درد پایین انداخته و میگه خوب میشم از درد کشیدن خسته شده خدا جونم بابامو ببین 😭 تو رو خدا با دلای پاکتون واسه بابام یدونه حمد شفا بخونید امیدوارم خدا به خودتون و خانوادتون اول از همه سلامتی و بعد آرامش همیشگی بده ❤                                                                                                آری ان روز چو میرفت کسی ، داشتم امدنش را باور ، من نمیدانستم معنی هرگز را  تو چرا باز نگشتی دیگر ..💔       
معلومه ک رسیدن... بری باهاش زیر ی سقف... ی زندگی عاشقانه تشکیل بدی... بچه دار شی.. با عشق بزرگش کنی. ...

انشالله به همه ارزوهای قشنگت برسی

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖

من خودم به عشقم رسیدم اما نرسیدن زیبا تره اما نه که الکی اون طرف رو ول کنی حتما دلیلی داشته باشه 

میگن اگر یک نفرو خیلی دوست داری باید رها کردنش رو هم یاد بگیری

این دقیقا عشقه

1339