1421
1389
عنوان

بیایدببینیدمن آدم منطقی هستم؟

204 بازدید | 31 پست

سلام دوستای خوبم منوعشقم که خواستگارم بود۵ساااله عاشقانه همومیخوایم اوایل که خواستگاری میکرد بخاطر اینکه مذهبمون یکی نبودبابام مخالفت کردبعد۵سال دوباره خواست بیاداینباربابای دوتامون مخالفت کردن منم زنگ زدم به خواهرعشقم وگفتم بهتره تمومش کنیم و۵سال رابطه عاشقانه باتموم وابستگی تمومش کردیم نه باهم لج بودیم نه بهم خیانت کردیم طوری بودیم همه حسودی میکردن امافقط از نه آوردناشون خسته شدیم..ولی من الان بااون همه وابستگی خیلی احساس سبکی میکنم چون احساس میکنم عقلم کمکم کردچون واقعاخسته بودیم ازمخالفت ها..بنظرتون من الان آدم منطقی قوی هستم؟کارم درسته؟بنظرم نمیشه بزورهم خانواده هارو راضی کردچون بعداتوزندگی بالاخره به مشکل برمیخوریم

خدایاکمکم کن سرپابگیرم

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1432

نمیدونم..من جات بودم اصلا نمیتونستم تمومش کنم.

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرم💙  نفسم: 💙پسرم💙 عمرم: 💙پسرم💙 وجودم: 💙پسرم💙 قلبم: 💙پسرم💙 تموم زندگیم: 💙پسرم💙 باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶  تیکر تولد داداشِ گل‌پسرم😍👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙

الان داغی متوجه نیستی فکرکنم

خـدایـ ـــــ ـا . . . ﺣس ﺑﻮﺩﻧﺖ ﻗﺸﻨﮓ ﺗﺮﯾـــ ـــ ــﻦ ﺣﺲ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ ... ﺗﻮ ڪـﮧ ﺑﺎﺷﯽ ... ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺭﺍ .. ﻧـــ ــــــ ــــ ـــــﻪ ! ﻫﺮ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﺭﺍ .. ﻋﺸــ ــ ــ ـﻖ ﺍﺳﺖ😍♥️😚😚😚💜
1394

نمی خوام دلتو خالی کنم ولی به نظر من میخوای به اسم منطق  و قوی بودن و با تائید دیگران کارتو توجیح و دلتو اروم کنی 

+خوش به حالت-چرا؟+همیشه میخندی-شبامم دیدی؟!  +نه -از روزامم بیشتر میخندم😂 کلا اسکلم😐😁

اگه اختلاف مذهب هم داشتید خیلی سختتون میشد.کارت عاقلانه و منطقی بوده احسنت

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
1403
اون هیجانات اولیه فروکش کرده و شما با عقل تصمیم گرفتین ک چی بهتره ... روانشناسا میگن عمر عشق نهایتا ...

واقعاهمینطورشدیم سنمون رفت بالاتربهترتصمیم گرفتیم حتی روانشناس خودمم همینوگفت

خدایاکمکم کن سرپابگیرم
1391