2733
2734
عنوان

اینو قبول دارید؟!

293 بازدید | 15 پست

قبول دارید اگه به یه نفر مدام فکر کنید و تمام ذهنتون متمرکز باشه روش

اون شخص رو اگه ببینید 

قطعا یه حسی بهش دست میده 

(منظورم حس عاشقی و اینا نیست)

اما کلا به حس خاص نسبت بهتون پیدا میکنه 

و اینکه خوب باشه یا بد دیگه برای هرکس متفاوته بنظرم🤔

البته هرکس یه عقیده ای داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

امیدوارم اینجوری باشه. حتی از راه دور نفرتمو حس کنه کامل

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738

صد در صد موافقم 

برای خودم به یه شکل فوق العاده اتفاق افتاد . 

اونم جدیدا😍😍

هوامو نداشتی هوایی شدم ، چه کابوس بی انتهایی شدم .    نگاهت من و زیر و رو میکنه من و با دلم روبرو میکنه . من و دست بسته تو و قلب خسته که هر کی رسیده یه جاشو شکسته.  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه یه وقتایی کوه  هم دلش ابری میشه .  ابری شو خاطره هاتو ببار بارون شو یاد من عشق و بیار .              من میرسم به تو اخر کار بارون ببار.......                        من بیقرار توام بیقرار بیرون بیارم از این انتظار                 عاشق شدم مثل ابر بهار بارون ببار ......                        پریشونم اما پریشون ترم کن فقط از تو میخوام یه کم باورم کن                                                            هوام از نفسهات داره جون میگیره نفس میکشم تا خیالت نمیره......                                                                  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه.                                         یه وقتایی دل کوه هم ابری میشه.                   😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

من این احساس رو خیلی تجربه کردم 

حتی یک بار از یکیشون پرسیدم حست نسبت به من چیه گفت خیلی ازت خوشم میاد البته خانوم بودا...

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
2706