2703
2553
عنوان

ببینید عشقم چی فرستاده 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1859 بازدید | 78 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا مامانت تعقیب کرده برای مامانت پیام فرستاده نکنه مامانت رو میخاد

نه عزیزم...آخه من اصلا بیرون نمیرم عاشورا و..کلا ازخونه زیاد بیرون نمیرم هیچچ جانمیتونه من و ببینه..میگم شاید مامانمو تعقیب کرده گفته شاید منم ببینه...

از اونجایی که خیلی مغروره به خودم مستقیم نداده ‌‌بعدم نمیدونه که مامانم از قضیه مون خبر داره مثلا بصورت ناشناس تو دیرکت مامانم پیام میده ببینه عکس العمل من چیه

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
حیف عمر و جوونیت نیس گلم.برگرد ب زندگی عادیت برای خودت خوش باش و خوش بگذرون.فکر نکن نمیدونم عشق و دو ...

عزیزم پنج سال باهم بودیم بدون اینکه یروزش بخواد عشق وعلاقمون کم بشه عشقمون خییلی پاک بود خالص ..نه عشق ابکی بدون بوسه بدون بغل بدون لمس بود حتی .برای هم میمردیم ..ولی حیف که زد خرابش کرد.من هررگز نمیتونم فراموشش کنم ..ازبابام بیشتر دوستش دارم اونقدر بهم نزدیکه که خدام بود😔😔😔

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2456

اينكه اصلا مغرور نيست بيچاره كم رو هست مغرور نديدي پس    دوستم از تو به يك اشاره از او به سر دويدن منتظر اينم نباش بياد رك و روراست بگه اشتباه كردم ببخش هيچ مردي اينكارو نميكنه  

عزیزم شمارم رو داره میتونه زنگ بزنه... میتونه به خونمون حتی تلفن کنه.. میتونه اس ام اس بده. خیلی ...

ایجور که می گی شما هم مغرور هستی ولی خگه همو دوست دارید یکم باید کوتاه بیاید ولی اگر نه که دیگه هیچ .راهش قهر کردن نیست بهتره با صحبت کردن مشکلتون رو بر طرف کنید ویا پیش مشاور برید موفق وخوشبخت باشید

خدایا شکرت به خاطر همسر مهربانم و دختر وپسر گلم دو فرشته دوست داشتی که به من دادی❤💙💜💛💚
امضاتو خوندم دلم گرف اسم عشق منم علیه😔 بگو سرچی قهرید عزیزم 

عزیزم همه چیز خوب بود گاهی اونقدر اروم ومث پسربچه رام میشد اونقدرمظلوم..گاهی خشن وبیرحم.‌

میدونی خیلی حساس بود میخواست من ازخونه درنیام به زمین زمان شک داشت ..ازهرکی ازکنارم رد میشد فک میکرد منظور داره خودشو تیکه تیکه میکرد..بخاطر یه استوری هم کلی تهمت های وحشتناک میزد ‌..

همیشه بهش میگفتم چشم خودم اززمین وزمان میترسیدم زندگی برام استرس بود فقط ازش مث چی میترسیدم همش فکر میکردم الان یه اتفاق میفته باز دیوانه میشههه..ولی اونقدر بیچاره اش بودم که جرعت نداشتم برم...تحقیر میشدم با این حساسیتهاش تا یه شب دل و زدم به دریا و ترکش کردم وباخودم گفتم اگه منوبخوادباید عوض شه..

کم آوردم از نبودنش😔😔

2714
عزیزم پنج سال باهم بودیم بدون اینکه یروزش بخواد عشق وعلاقمون کم بشه عشقمون خییلی پاک بود خالص ..نه ع ...

چقدر برام اشناس این رابطه 

منم دوسال و نیم با کسی بودم 

حتی دست هم رو هم نگرفتیم، هیچ وقت حرفای ناجور نزدیم! 

کاش شکاک بود ، کاش یه مشکلی داشت تا الان دلم تنگ نشه 

بخاطر بچگی باهم تموم کردیم ولی بعد از یک سال با یکی اشنا شد 

و من همچنان حسرت میخورم! هرچند ازش خیلی دلخورم ، انتظار نداشتم بخواد با کسی اشنا شه، فکر میکردم اگه دوسالم از هم دور باشیم بازم برمیگردیم 

واقعا نمیتونم باور کنم که الان یکی دیگه رو دوس داره

آره مثلا لایک کن یا یک استیکر بذار برای پست هاش. که حداقل بعد این همه وقت یک واکنش ازت ببینه تا شای ...

عزیزم مشکل ما خییلی وحشتناک بود‌...من میخوام متوجه اشتباهش بشه میخوام غرورش رو بذاره کنار واگه منو میخوادواقعا به خودش تکون بده.

نمیخوام باز فکر کنه من بدون هیچ زحمتی از طرف اون باز برگشتم😢

عزیزم پنج سال باهم بودیم بدون اینکه یروزش بخواد عشق وعلاقمون کم بشه عشقمون خییلی پاک بود خالص ..نه ع ...

عزیزم.میدونم چی میگی گلم.ان شاءالله بهترینها برات اتفاق بیفته عزیز دل.

ولی از اینک اینقدر خودت را داری آزار میدی ناراحت شدم.ان شاءالله عشقت لایق باشه و چون دوست داری برگرده برگرده و بازم کنار هم لحظه های خوبی را تجربه کنی.

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند
اگ اون مقصره صبر کن تا خودش زنگت بززنه و مطمن باش وقتی این پیامارو داره میفرسته دیگ طاقت نمیاره و کم ...

نه اصلااا جوابشو ندادم....اره عزیزم خودش میدونه چقدر تودستش زجرم داده ....

تازه با چندتا شماره ناشناس زنگ زد فهمیدم خودشه اصلا جواب ندادم..

من۲۲

اون۳۱

ترکش کردم . بخاطر اینکه شکاک و حساس بود..تعصبی شدید بود.. دیوانه میشد ..تهمت میزد.پشیمون میشد.. ح ...

عشق منم همین شکلیه ولی مغرور نیس زود پشیمون میشه و عذر خواهی مبکنه ولی من خیلی اذییت میشم... 5_6ماه وارد رابطه شدیم... نمیدونم چکار کنم

واقعا گل گفتی 

مامانم رو نمیخواد عزیزم...

ولی قبلا بهم میگفت هر کدوم از خانوادتو که جایی میبینم و کلا هرچیزی که از تویه نشونی داشته باشه ..برام یادآورتوهست...

البته مامانم خیلی خوشکله وخوش هیکل ..۴۱سالش هم هست...اما این فکر واقعا خنده داره ک اون مامانمو بخواد

2706