2410
2553
عنوان

ببینید عشقم چی فرستاده 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1859 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخادت ول نمیکنه

تومحرم اومده بود شب جلو خونمون ایستاده بود...

روز عاشورا مامانم رو تعقیب کرده بود...

خیییییلی مغروره 

خودم ترکش کردم ..

اما دلم میخواد بیاد بگههه ..میدونم اونقدررر مغروره کا غرور زشتش رو کنار نمیذارهبیاد حرف بزنه منتظر خودم حرف بزنم که نمیزنم

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
علت جداییتون ؟

ترکش کردم .

بخاطر اینکه شکاک و حساس بود..تعصبی شدید بود..

دیوانه میشد ..تهمت میزد.پشیمون میشد..

حالش بد میشد از شدت تعصب و بد دلی ..

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2456
دوستيد؟

کاش دویتم بود فقط..عشقم بود همه زندگیم

حیف عمر و جوونیت نیس گلم.برگرد ب زندگی عادیت برای خودت خوش باش و خوش بگذرون.فکر نکن نمیدونم عشق و دوس داشتن یعنی چی.ولی خودت را بسپار ب خدا ازش بخاه بهترینها را برات رقم بزنه.

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند
خب این پیاما ینی همین دیگه . منتظر یک عکس العمل از طرف شماست . شمام حداقل یه واکنش نشون بده. یهو ...

لایک کنم کلیپه رو؟؟

2714
خوب  در این صورت انتظار داری بیاد رو دیوار خونتون شعر های عاشقونه بنویسه

عزیزم شمارم رو داره میتونه زنگ بزنه...

میتونه به خونمون حتی تلفن کنه..

میتونه اس ام اس بده.

خیلی مغروره 

اگ اون مقصره صبر کن تا خودش زنگت بززنه و مطمن باش وقتی این پیامارو داره میفرسته دیگ طاقت نمیاره و کم کم زنگتم میزنه

جواب پیاماشو نمیدی؟

چن سالتونه هر دوتون

"مَن میتونَم وَ موفق میشَم"پیش بِ سویِ بهترینا:)!
ترکش کردم . بخاطر اینکه شکاک و حساس بود..تعصبی شدید بود.. دیوانه میشد ..تهمت میزد.پشیمون میشد.. ح ...

عزیزم بیخیالش این ۲روز دیگه باهاش بری یه سقف دیوونه ات میکنه جوری که از جونت سیر میشی

2706