1421
1363
عنوان

ببینید عشقم چی فرستاده 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1515 بازدید | 77 پست
خب این پیاما ینی همین دیگه . منتظر یک عکس العمل از طرف شماست . شمام حداقل یه واکنش نشون بده. یهو ...

لایک کنم کلیپه رو؟؟

💙علی💙عشقِ من💜 کاش بدونی ماتمِ دنیام 😔بی توفقط؛گریه میخوام💜کی میدونه این حسرتام چه کرده با،روز وشبام💜توزندگیم یه دنیایی💜یه کابوسم،تورویایی💜یه پاییزم ،توبهاری💜من یه مرداب،تودریایی😔

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

1390
خوب  در این صورت انتظار داری بیاد رو دیوار خونتون شعر های عاشقونه بنویسه

عزیزم شمارم رو داره میتونه زنگ بزنه...

میتونه به خونمون حتی تلفن کنه..

میتونه اس ام اس بده.

خیلی مغروره 

💙علی💙عشقِ من💜 کاش بدونی ماتمِ دنیام 😔بی توفقط؛گریه میخوام💜کی میدونه این حسرتام چه کرده با،روز وشبام💜توزندگیم یه دنیایی💜یه کابوسم،تورویایی💜یه پاییزم ،توبهاری💜من یه مرداب،تودریایی😔
لایک کنم کلیپه رو؟؟

آره مثلا لایک کن یا یک استیکر بذار برای پست هاش.

که حداقل بعد این همه وقت یک واکنش ازت ببینه تا شاید بتونه به خودش جرات بده زنگ بزنه 

💔اکثر کسانی که مارا رنج میدهند ، رنج کشیده هایی هستند که از زخم های خودشان نتوانستنه اند عبور کنند💔

اگ اون مقصره صبر کن تا خودش زنگت بززنه و مطمن باش وقتی این پیامارو داره میفرسته دیگ طاقت نمیاره و کم کم زنگتم میزنه

جواب پیاماشو نمیدی؟

چن سالتونه هر دوتون

"مَن میتونَم وَ موفق میشَم"پیش بِ سویِ بهترینا:)!
ترکش کردم . بخاطر اینکه شکاک و حساس بود..تعصبی شدید بود.. دیوانه میشد ..تهمت میزد.پشیمون میشد.. ح ...

عزیزم بیخیالش این ۲روز دیگه باهاش بری یه سقف دیوونه ات میکنه جوری که از جونت سیر میشی

1376
چرا مامانت تعقیب کرده برای مامانت پیام فرستاده نکنه مامانت رو میخاد

نه عزیزم...آخه من اصلا بیرون نمیرم عاشورا و..کلا ازخونه زیاد بیرون نمیرم هیچچ جانمیتونه من و ببینه..میگم شاید مامانمو تعقیب کرده گفته شاید منم ببینه...

از اونجایی که خیلی مغروره به خودم مستقیم نداده ‌‌بعدم نمیدونه که مامانم از قضیه مون خبر داره مثلا بصورت ناشناس تو دیرکت مامانم پیام میده ببینه عکس العمل من چیه

حیف عمر و جوونیت نیس گلم.برگرد ب زندگی عادیت برای خودت خوش باش و خوش بگذرون.فکر نکن نمیدونم عشق و دو ...

عزیزم پنج سال باهم بودیم بدون اینکه یروزش بخواد عشق وعلاقمون کم بشه عشقمون خییلی پاک بود خالص ..نه عشق ابکی بدون بوسه بدون بغل بدون لمس بود حتی .برای هم میمردیم ..ولی حیف که زد خرابش کرد.من هررگز نمیتونم فراموشش کنم ..ازبابام بیشتر دوستش دارم اونقدر بهم نزدیکه که خدام بود😔😔😔

اينكه اصلا مغرور نيست بيچاره كم رو هست مغرور نديدي پس    دوستم از تو به يك اشاره از او به سر دويدن منتظر اينم نباش بياد رك و روراست بگه اشتباه كردم ببخش هيچ مردي اينكارو نميكنه  

1387
عزیزم شمارم رو داره میتونه زنگ بزنه... میتونه به خونمون حتی تلفن کنه.. میتونه اس ام اس بده. خیلی ...

ایجور که می گی شما هم مغرور هستی ولی خگه همو دوست دارید یکم باید کوتاه بیاید ولی اگر نه که دیگه هیچ .راهش قهر کردن نیست بهتره با صحبت کردن مشکلتون رو بر طرف کنید ویا پیش مشاور برید موفق وخوشبخت باشید

خدایا شکرت به خاطر همسر مهربانم و دختر وپسر گلم دو فرشته دوست داشتی که به من دادی❤💙💜💛💚
امضاتو خوندم دلم گرف اسم عشق منم علیه😔 بگو سرچی قهرید عزیزم 

عزیزم همه چیز خوب بود گاهی اونقدر اروم ومث پسربچه رام میشد اونقدرمظلوم..گاهی خشن وبیرحم.‌

میدونی خیلی حساس بود میخواست من ازخونه درنیام به زمین زمان شک داشت ..ازهرکی ازکنارم رد میشد فک میکرد منظور داره خودشو تیکه تیکه میکرد..بخاطر یه استوری هم کلی تهمت های وحشتناک میزد ‌..

همیشه بهش میگفتم چشم خودم اززمین وزمان میترسیدم زندگی برام استرس بود فقط ازش مث چی میترسیدم همش فکر میکردم الان یه اتفاق میفته باز دیوانه میشههه..ولی اونقدر بیچاره اش بودم که جرعت نداشتم برم...تحقیر میشدم با این حساسیتهاش تا یه شب دل و زدم به دریا و ترکش کردم وباخودم گفتم اگه منوبخوادباید عوض شه..

کم آوردم از نبودنش😔😔

عزیزم پنج سال باهم بودیم بدون اینکه یروزش بخواد عشق وعلاقمون کم بشه عشقمون خییلی پاک بود خالص ..نه ع ...

چقدر برام اشناس این رابطه 

منم دوسال و نیم با کسی بودم 

حتی دست هم رو هم نگرفتیم، هیچ وقت حرفای ناجور نزدیم! 

کاش شکاک بود ، کاش یه مشکلی داشت تا الان دلم تنگ نشه 

بخاطر بچگی باهم تموم کردیم ولی بعد از یک سال با یکی اشنا شد 

و من همچنان حسرت میخورم! هرچند ازش خیلی دلخورم ، انتظار نداشتم بخواد با کسی اشنا شه، فکر میکردم اگه دوسالم از هم دور باشیم بازم برمیگردیم 

واقعا نمیتونم باور کنم که الان یکی دیگه رو دوس داره

آره مثلا لایک کن یا یک استیکر بذار برای پست هاش. که حداقل بعد این همه وقت یک واکنش ازت ببینه تا شای ...

عزیزم مشکل ما خییلی وحشتناک بود‌...من میخوام متوجه اشتباهش بشه میخوام غرورش رو بذاره کنار واگه منو میخوادواقعا به خودش تکون بده.

نمیخوام باز فکر کنه من بدون هیچ زحمتی از طرف اون باز برگشتم😢

1424