2703
2553
اره اما همش چهره ی مامانش میاد جلوی چشمم،تیپ و قیافش🤕

عزیزم اصلا اینجوری فکر نکن دختر خاله من اصلا بچه دار نشد همه حوزه مشکل داشتن رفت از بهزیستی یه دختر دوساله آورد فکرشو بکن نه تخمک از خودش بود نه اسپرم نه رحم نه شیر دهی هیچی ولی الان دنیاش دختر نازنینش 

خدا بزرگه  ذهن رو از این فکرا پاک کن گلم بچه خودته تو وجود تو هستش دعا بخون قرآن بخون تو بارداری ان شاءالله همون جور که دوست داری بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی میخوای بچه ات رو بفروشی؟ یعنی چون جنین هست حق داری بفروشیش نگهدار خودت برو دنیاش بیار

نمیشه 30تاشم بدنیا بیاره که

یچیزی میگینا

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2456
عزیزم اگه جنین هارو نگه داری باید سالانه پول بریزی .الان من خودم دوقلو اوردم دیگه نیاز ندارم اگه اهد ...

ببین درخواست دوستی میدم قبول کن سوال  دارم ازت

اندیشیدن به گذشته اندوه، و اندیشیدن به آینده هراس می آورد؛ به حال بیاندیش تا لذت را به ارمغان آورد.
اره اما همش چهره ی مامانش میاد جلوی چشمم،تیپ و قیافش🤕

عزیزم چرا هنوز ذهنتو اماده نکردی دست به اینکارمیزنی؟فقط بچه دارشدن مهم نیست مهم حس عاشقی و دوست داشتنه.عموی شوهرم ۲۵سال بچه نداره درمان هم کرد همه گفتن از بهزیستی بیار گفت‌نمیتونم کنار بیام همه چیز که بچه نیست اون طفل معصوم بیاد گناه داره.ولی اینو بدون بچه خودته حستو قشنگ کن تو رحم شمارشد میکنه میتونی بهترین مادر واسش باشی 

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
عزیزم چرا هنوز ذهنتو اماده نکردی دست به اینکارمیزنی؟فقط بچه دارشدن مهم نیست مهم حس عاشقی و دوست داشت ...

عزیزم درخواستمو دیدی؟

اندیشیدن به گذشته اندوه، و اندیشیدن به آینده هراس می آورد؛ به حال بیاندیش تا لذت را به ارمغان آورد.
2714
عزیزم چرا هنوز ذهنتو اماده نکردی دست به اینکارمیزنی؟فقط بچه دارشدن مهم نیست مهم حس عاشقی و دوست داشت ...

خب قبل اینکه انجام بدم تقریبا باش کنار اومدم اما وقتی دختره رو بعد تخمک کشی رو تخت دیدم حس کردم مامانش اینه🤕بیخیال امید به خدا

خب قبل اینکه انجام بدم تقریبا باش کنار اومدم اما وقتی دختره رو بعد تخمک کشی رو تخت دیدم حس کردم ماما ...

چرا رفتی دیدی کارت اشتباه بود.کسی دیگه رو میفرستادی.دلتو قرص کن انشالله خدا از جنس خودت بهت بده.تاپیک منو بخون ناامید نباش

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
کدوم دکتر اینو گفت؟

اسمش رو یادم نیست این موضوع برای ۴ سال پیش هستش،دکتر خود اونجا بود که جواب آزمایشها رو چک کرد 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
نمیشه 30تاشم بدنیا بیاره که یچیزی میگینا

خب به هر حال بچه ات هست به دنیا نیاد اشکالی نداره ولی اینکه نمیدونی کجا داره بزرگ میشه تو چه شرایطی هست  بعدش یه عمر عذاب وجدان داری بچه ای که فروختم چی شد تو چه شرایطی هست هیچکاری هم نمیتونی بکنی

من ویلچریم . مشکل جسمی حرکتی دارم . اره خب میبینه که راه نمیرم 

وای ببخشید من فک کردم نوشتی مشکل جنسی حرکتی داره برام عجیب اومد فک کردم مشکل رحم یا تخمدان یا همچین چیزی باشه 

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
2706