2726

جنین رو میگن از کسی بگیرید که خودش بچه سالمی به دنیا آورده باشه

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سه روزه که شد فریز میکنن تکثیر سلول ها متوقف میشه . بعضیام پنج روزه. اون پنج روزه ها احتمال زنده مون ...

آهان چه جالب مرسیییی

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل
من جنین هام تعدادش خیلی زیاده ۳۰ تاس

ماشاءالله ۳۰تا  تو یه نوبت پانکچر اینقد جنین داری یا چند دفعه

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
2728

استارتر میشه توضیح بدی چندتا تخمک داشتی که ۳۰تا جنین داشتی

ببخشید یعنی شما 30 بار باردار شدین ؟

خانمی برو درمورد آی وی اف یا میکرو سرچ کن .اینا با حاملگی ربط نداره دکتر دارو میده فراوان بعد هر روزی تشخیص بده میری اتاق عمل تخمکها رو میاره بیرون با اسپرم شوهر تو محیط آزمایشگاهی لقاح میدن جنین تشکیل میشه

2706