2410
2553
عنوان

دیشب شوهرم تو خواب یه چیزایی میگفت

| مشاهده متن کامل بحث + 4029 بازدید | 187 پست
عزیزم اینا تو درسای ما هست مردا وقتی خوابشون عمیق میشه ب نقطه اوج شهوت ممکنه برسن و هر اسمی یا دختر ...

واقعا ؟

خواباشون اکثرا جنسیه ؟

یعنی اگه یه مردی بگه خوابتو دیدم یعنی ......😒😒😒

مهربانی زبان جهانیست 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
وای 😂😂😂😂😂😂😂  بنده خدا نمیتونه کار و حرف خلافی  کنه

ن برا همین عمرا شب جایی بمونه چون به سوالات شیک جواب میده 😂😂😂

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)

اسی ببخشید یاد یه خاطره خنده دار از دوست بابام افتادم

میگفت رفته بوده خونه رفیقش شهرستان شب خوابیده تو خواب راه رفته نصف شب رفته کنار زن یارو خوابیده صبح یارو پاشده دیده رفیقش اون طرف زنش خوابیده!!!!!!

ای بابا چه گیری یک درصد احتمال بده خواب مریم مقدسو دیده. نگو بگی هم میزنه زیرش دیگه مطمئنا میگه چیزی یادم نیست داری الکی میگیو...  دیگه نمیاد مثلا بگه من با یه مریم دوستم.. عقل خوب چیزیه عقلللللل. اینجوری اگه چیزی هم باشه خدایی نکرده، حواسشو جمع میکنه سوتی نده.

2714
واقعا ؟ خواباشون اکثرا جنسیه ؟ یعنی اگه یه مردی بگه خوابتو دیدم یعنی ......😒😒😒

اره عزیزم.البته خوابایی که تو مرحله خواب عمیق میبینن افراد یادشون نمیمونه معمولا،مثلا میدونن ی خوابی دیدن ولی هرچی فکر میکنن یادشون نمیاد چی بوده

ولی کلا مردا منحرفن تو خواب دیدن

فکر کنم برا همینه صبحا بعضی وقتا میرن حموم😉😬

عاشق خیاطی😍——همسرم دنیامه😍یه روانشناس که بخاطر نینیش فعلا کار نمیکنه🥰🥰ببخشید دوستان درخواست دوستی رد میکنم.کلا زیاد نینی سایتمو چک نمیکنم😅😅 
صداش ضبط کن برا مدرک دادگاه😐😐😐

از خواب به مرحله داداگاه رسید ☹️😒😂

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
والا دیوونم کرد نزاشت بخوابم که یعنی چنان با جزییات تعریف میکردا بهش گفتم هرروز برا تو ۲بار حساب میش ...

آره این جور آدما هستن  در واقع شخصیتشون اینجوره جالب اینجاست که صبحش هیچم یادشون نمیاد واقعن که طلان 

اره عزیزم.البته خوابایی که تو مرحله خواب عمیق میبینن افراد یادشون نمیمونه معمولا،مثلا میدونن ی خوابی ...

ازین ببعد بهم گفت خوابتو دیدم میزنم نصفش میکنم 

منحرف بی ادبو 😆😆😆😆😡

من احمقو باش کلی ذوق میکردم 😩

مهربانی زبان جهانیست 😍
2706