2726
عنوان

دیشب شوهرم تو خواب یه چیزایی میگفت

4032 بازدید | 187 پست

سلام خانوما دیشب شوهرم ساعت 11 اینا خوابید من خوابم نمیومد یکم دیر خوابیدم

خسته بود سر دو دقیقه خوابش برد که یهو دیدم تو خواب حرف میزنه اولش نفهمیدم چی میگه و زیاد توجه نکردم 

بعد اسم یه خانومی رو شنیدم لابلای حرفاش 

دیدم میگه مریم دست از سرم بردار

تا اینو گفت داشتم دیوونه میشدم ما اصلا مریم نداریم

به نظرتون امشبم نخوابم گوش بدم ببینم شاید حرف بزنه بازم؟

یا به خودش بگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به خودش بگو

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2728

😁😁😁😁دیگه یبار میزنه 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

از اونا نیست که تو خواب جواب میدن؟که بپرسی مریم کیه

اخه همسر من جواب میده به سوالا...

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706