2737
2734
عنوان

بیمارستان صارم یا لاله یا بهمن ؟

312 بازدید | 11 پست

سلام من الان دوماهه از بیمارستان صارم دارم خدمات میگیرم دکترمم اونجاست ولی برای زایمان موندم بیمارستان صارم بهتره یا بهمن

از نظر خصوصی بودنو دوستدار کودک بودن جفتشون یکی هستن میمونه خدمات دکتر هم که خوب هر کدوم دکتر خودش رو داره پس عزیزای دلم اگر تجربه ای دارید فارغ از دکترش در خصوص خوده بیمارستان و خدماتش بگید که بتونم منم تصمیم بگیرم
ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست عزیز من ابان لاله میخوام زایمان کنم. خیلی تحقیق کردم تو این مدت فقط یک نفر رو دیدم که از لاله ناراضی با‌شه بقیه همه تعریف کردن و راضی بودن و از اشناهامون که اونجا بودن بسیار راضی بودن. از رسیدگیشون برخوردشون همه چیز. در مورد صارم شنیدم که میگن همه چیز رو خیلی پیچیده میکنن و مثلا بچه به دنیا میاد میگن حتما باید بره تو دستگاه و چیزای دیگه که فقط شنیدم اینارو تو سایت ها.در مورد بهمن هم تحقیق نکردم چون فکر کردم لاله هتل گاندی عرفان صارم از بهمن بهتر باشن

از خوبی چه بدی دیدی، که بدی را به خود پسندیدی
2728
2738