2733
2739
عنوان

عقب بودن سن بارداری

541 بازدید | 14 پست

خانما دوستم ماه پیش دوبار رابطه بدون پیشگیری داشت ک تودوره تخمک گذاری بود یک ماهه ازدواج کرده بود و نمیدونست قرص اورژانسی رو کی باید بخوره من بش گفتم ک از رابطه اولش ک گذشته بود 72ساعت ازرابطه دومم 48ساعت ولی بازم قرص اورژانسی خورد و سرتاریخ پریودش شرو ب لکه بینی کرد تا یک هفته بعدش رفت ارمایش ک بتاش 1100بود امروز دکتر رفت سونوداخلی داد گفتن ک ساک تشکیل شده اما سن باردازی بین قتا4هفتس و طبق پریودی 5هفته و 4روز الان میخام بدونم شرایطش چجوریه امکان داره بچش سقط شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خواهرم من تو هفته ۵ هستم قلب تشکیل شده  حیفه نکنید  ازبین نبرید نعمت خدارو

ن عزیزم این چ حرفیه بچه بیچاره نعمت خداست امروز سونو رفته میگ امکان داره تادوهفته دیگ خودش سفط بشه اگرم نشد ک هیچی

ن عزیزم این چ حرفیه بچه بیچاره نعمت خداست امروز سونو رفته میگ امکان داره تادوهفته دیگ خودش سفط بشه ا ...

بله خدایی نکرده قلب تشکیل نشه خودش سقط میشه اگه نشه قلب تشکیل شده دیگه😍

2738
ن عزیزم این چ حرفیه بچه بیچاره نعمت خداست امروز سونو رفته میگ امکان داره تادوهفته دیگ خودش سفط بشه ا ...

ن خدانکنه انشاالله که به دنیا بیاد من براش دعا میکنم امید وارم به خوشی عزیزم 

اگر از عاشقـــیـــ گفتم      همیشه ازتو گفتم ...

بله از اول

هفته 6 که رفتم تشکیل نشده بود، حتی دکتر گفت شاید خارج از رحم باشه، هته بعدش ساک تشکیل شد و هفت بعدتر دکتر گفت 6 هفت و 3 روزه و قلب داره

تاریخ آخرین پریودی 27 دی بود و طبق سونو 12 بهمن شد

میشه برای شادی روح پدر عزیزم یه صلوات بفرستی  
2706