2737
2734
عنوان

امشب جدا خوابیدم از شوهرم

1095 بازدید | 61 پست

اومدم تو اتاق جدا رخت خواب پهن کردم البته بچه هام هنوز بیدارن باهاش تو پذیرایی هستن

بخاطر خیلی چیزا مهم ترش اعتیاد که ماهی دومیلیون خرج داره بعد تلاش نمیکنه از کنار مادرش خونمون جدا کنه زیر تمام قول های اول ازدواج زده 😢

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بنظرم الان اعتیادش خیلی مهمتر از جدا کردن خونتونه‌ها

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

خیانت هم دیدم اما به دلیل اینکه پدرم متاسفانه حمایتم نمیکه برا طلاق مجبورم خودمو به خریت بزنم و نفهمی بزنم و فکر کنم چیزی نبوده 

به روش هم نیاوردم 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

تو کمکش کن ترک کنه...

1سوال دیگ... الان وقته خوابه مگه؟

من یک اکستنشن کار ابرو هستم که تار ب تار برات ابرو اکستنشن میکنم..... تهران هستم اگه وقت خواستین پیام بزارین تو تاپیکام هماهنگ میشیم باهم.... کلاس اموزشی هم ک نگم براتون از مدرک و هنرجوهام... پشتیبانی هم تا کاملا وارد بشی من در خدمتتم عزیزم

حفردی که نسبت به همسرش متعهد نیست همسر اون هم بایس بهش متعهد نباشه و از خیلی الطاف محرومش کنه خوب کاری کردی البته من شنیدم شخص معتاد اصلا نمیتونه رابطه جنسی برقرار کنه چون مصرف مواد باعث میشه که حس جنسیش از کار بیفته

تو کمکش کن ترک کنه... 1سوال دیگ... الان وقته خوابه مگه؟

گفتم رخت خواب پهن کردم و اومدم توی اتاق بچه هامم هنوز بیدارن 

2706