2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز تو مطب دکتر در حالیکه شدید استرس داشتم خانوم کناری بهم گفت مگه به خدا اعتماد نداری؟کوهی از ارامش با همین جمله بهم داد

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
2731

دختر عموی بابام..

گفت که اگر تو نبودی شاید  میمردم هم کسی نمی فهمید و اینکه مررسی که هستی ،حرفات ارومم میکنه با اینکه سنت کمه اما خیلی بیشتر از بقیه میفهمی🥰♥️😊

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

وقتی خونه ی لوکس سه خوابه تو شهر همسرمو فروختیم که بیاییم تهران کنار خانواده خودم و پیشرفت کنیم.چنتا از اقوامش ارزوهای خوبی برامون کردن و گفتن ما مطمئنیم میرین و خیلی خیلی پیشرفت میکنین و خونه ی بهتری ت  تهران میخرین.هنوز نخریدیماااا ولی امیدوارم🤦‍♀️😂😂😅😍انشاالله که نا امید نمیشیم😊🌺

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪

وقتی که هشت سال نازایی داشتم و داشتم در اوج ناامیدی  دارو واسه ناباروری استفاده میکردم بهم گفت فقط توکلت بخدا باشه فقط فقط اون میتونه مشکلتو حل کنه اینقدر این جمله در دل من نفوذ کرد که من داروها رو قطع کردن و بعد از چند ماه به طور معجزه آسا طبیعی باردار شدم 

2738

همسرم بهم گفت، تو بهترین بچه این بیمارستان رو به دنیا آوردی، مطمئن باش. غضه نخور، منم مثل کوه پشت سرتم. 

(پسر دومم با یه بیماری مادر زادی به دنیا اومد که تا لحظه زایمان بی خبر بودیم ازش، به همین خاطر سرش به شدت بزرگ و دِفُرمه و کبود بود و همون لحظه اول با آمبولانس بردنش رادیولوژی و درمانش 6 ماه طول کشید البته دکترها می گفتن تا 7 سالگی طول میکشه.) همزمان با من ده تا خانم دیگه زایمان کرده بودن و خدارو شکر همه بچه هاشون سالم بودن ولی من و همسرم خیلی دلمون شکسته بود. 

پسرم توی 31 روزگی 5 روز تو آی سی یو موند و نمیزاشتن شیرش بدم.