2733
2734
عنوان

فقططط اونایی ک حس ششم قوی دارن بیان

2083 بازدید | 449 پست

بنظرتون تاعید چ اتفاقاتی واسم میوفته؟؟😊

هاپو همتونو بخوره😐                                                            https://harfeto.timefriend.net/16512440198752

من نیستم ولی اومدم منم میخام بدونم 🙁

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من به عشقم میرسم؟؟؟

مثه منی تو اوف

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      

حس ششم ام میگه تو که انقدر فعالی توی شش ساعت ۵ تا تایپیک جور واجور میزنی تا عید ۶۰۰۰ تا تایپیک میزنی🥴🥴🥴🥴🥴🥴

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝
2738

۶ ماه به عمرت اضافه میشه

که با مطالعه بیشتر میتونی بعد ۶ ماه به انتزاع دست پیدا کنی

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
یه سفر خوب میری و حال و هوات خیلی بهتر میشه

منم بگومیرسم به خواستم

غمگینی..واشک چراشو نمیدونم!مسافرتم داری...مجردی ؟

بر من که کنی نظر ،لبم متبسم می شود جانم/من آن کاج همیشه پابرجا ،بوقت تکیه کردن هام!/می شوم انگبین یاقوتی، بوقت جوع تو جانا!/تشنه گر شوی هربار، من جام شراب خواهم بود!/زمستان حس نمی کنی سرما باوجودگرمیه عشق پر افسونم/تابستان چو پَر قو بر تنت نازک یاکه اطلس حریری نرم/مست بوی یاس ورُز  من خواهی بود/هردم درآغوش من جانا.../تو شاه من باش ومن الماس تاج💞 تو 💞،قصرت قلب من خواهد بود قلمرو تو باشد تن وجانم#بداهه
2706