2737
2734

ما چند ماهه ک نامزدیم

راهمون دوره تقریبا۱۰ ساعت

باهم تلفنی در ارتباطیم

شوهرم خیلی تحت فشاره بخاطر ی سری مسائل و غر میزنه

استرس میگیره

یهو سرد رفتار میکنه و..

یکی دوبار بهش گفتم از دست این رفتارش خسته شدم

اخه هیچ کاری از دستم بر نمیاد و خودشم هرچی میگم انجام بده انجام نمیده..

یه هفته س خیلی سرد شدیم نسبت ب قبل

بهم محبت نمیکنه

صداش سرده

نگرانم نمیشه

میگم میمیرم ، میگه بمیر به درک..

بعد ازونور حواسش کاملا بهم هست، مراقبمه ، پول و غذام کم نشه ،

الان تو اتوبوسه فردا صب میرسه اینجا ،میخواد منو ببینه

دوسه روز پیش گف دیگه نمیتونم باهات حرف بزنم ، تو فقط تو خوشی منو میخوای ، بد منو نمیتونی تحمل کنی

خداشاهده نشد ی بار بیرون بریم از استرسش نگه

غر نزنه ، خب منم دلم شادی میخواد..فقط گفتم نگه ک انقدر تکرارش بدتر نباشه ،حالا زندگیم سرد شده

پشت تلفن حرف میزنه یهو هیچی نمیگه ، سرد جواب میده

قبلا اینطوری نبود ، عاشقم بود ، ولی الان حتی دوست دارمم نمیگه

انگار دوسم نداره،فقط بهم عادت کرده

داره میاد اینجا صب میرسه

منم نشستم ی چشمم اشکه ی چشمم خون..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بخاطر اینه که از هم دورین...

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق

غر نزن... سخت نگیر بهش... بجاش سعی کن درکش کنی... 

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
غر نزن... سخت نگیر بهش... بجاش سعی کن درکش کنی... 

به خدا جامون جابجاس

من غر نمیزنم ، حتی یه کلمه

فقط اونه

یکی دوبار بهش گفتم اینقد تکرار نکن اینو ،بدتر میشه

حالا میگه تو‌خوشی منو‌میخوای فقط

ب خدا هرررجا

هرررجا رفتیم غر زده

2738

ببین مردا غر زدن رو دوست ندارن وقتی اومد پیشت باهم برین تو اتاق سرشو بزار رو پاهات موهاشو ناز کن آروم آروم بهش بگو شرایطتو درک میکنم میدونم خسته شدی بزار اونم باهات حرف بزنه یکم خالی بشه سعی کن بیشتر بزاری خودش حرف بزنه در آخر حرفاش مطمئن باش بتو حق میده مردا فقط دوست دارن از طرف همسرشون درک بشن  

به خدا جامون جابجاس من غر نمیزنم ، حتی یه کلمه فقط اونه یکی دوبار بهش گفتم اینقد تکرار نکن ...

مشکلش چیه؟ تحت فشاره؟

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
ببین مردا غر زدن رو دوست ندارن وقتی اومد پیشت باهم برین تو اتاق سرشو بزار رو پاهات موهاشو ناز کن آرو ...

اخه شرایط کاملا برعکسه

اونه ک غر میزنه نه من!

صدبار ازین کارا کردم😑دوهزاربار حرف زده

ولی روز از نو روزی از نو

دیوونم کرده

کنکور ارشد داره

مشاور گرفتم ، کتاب ، رتبه برترارو پیدا کردم حرف بزنه ، هرروز کنترل میکنم درس خوندنشو

میشینه پامیشه میگه قبول نمیشم😑نمیخونه ام

خب خون ب جیگرم کرده ، چیکارش کنم؟

گفتم نگو قبول نمیشی ، تکرار نکن.

میگه غم منو نمیخوای!

من خودم بیماری دارم

تحت درمانم

نباید استرس بهم وارد شه

از دست اون اشکم شده دم مشکم

کاش اصن دوسش نداشتم ک با این حرفاش دیوونه نمیشدم..خب منم اندازه اون استرس کنکور دارم..نگرانم.. منم دانشجوام..من ب کی غر بزنم اخه؟

کنکور ارشد داره شرط پدرم برا ازدواج قبول شدنشه

خب تحت فشاره دیگ عزیزم... چرا اینقد پدرتون سخت میگیره؟

2706