2737
2734
عنوان

بزرگ کردن سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 30 پست
بله واسه دوستم تاثیر داشت

چه خوب منم یکی از دوستام با خودم چند سال پیش رفت عطاری ی قرضی گرفت واس چاقی صورت بهش گفت سینه هم بزرگ میکنه واقعا عالی بود هم صورتش خیلی پر شد هم سینه هاش بزرگ شد حالا عطاری گم و گور شه کلا دوستم هم اسم قرص یادش نیست

آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار🧘‍♀️بحران ندیدن تو را من چه کنم😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببخشید ضرر نداره ؟ جوش نمیزنه؟ بعدش باید بشوریم روغنو از رو پوست؟

نه عزیزم چه ضرری..نه چرا بشوری خود به خود میره خودش

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖
2738
ببخشید ضرر نداره ؟ جوش نمیزنه؟ بعدش باید بشوریم روغنو از رو پوست؟

ولی خب بازم پرس و جو کنید نمیشه واسه چند نفر جواب داده باشه حتما واسه شماهم جواب بده.

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖
ی راه دیگم هست مکیدن سینه ها😁😁😁😁

خیلییی رک گفتییییی 

باشه ممنون      

خواهش میکنم عزیزم😘

الان ندارم خب ی راه کار دیگ خخخ

تروخدا نکن دختر دایی من رفت بادکش سینه تا سینش بزرگ بشه نتنها بزرگ نشد بلکه افتاده شد.من یه مستند دیدم خارجی که میگفت ماهیچه های سینه بشدت ضعیفه و حساسه حتی سوتین ورزشی محکم باید تو ورزش پوشید تا افتادگی نیاره.پس مالیدنم فقط افتادش میکنه.فرق زن و دخترام تو همینه

>*
تروخدا نکن دختر دایی من رفت بادکش سینه تا سینش بزرگ بشه نتنها بزرگ نشد بلکه افتاده شد.من یه مستند دی ...

خیلیا میگن با بادکش بزرگ شده که 

آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار🧘‍♀️بحران ندیدن تو را من چه کنم😢😢
2706