2410
2553
عنوان

بزرگ کردن سینه

368 بازدید | 30 پست

سلام دوست جونیا چیکار کنم سینه هام بزرگ شه غیر عمل منظورمه خواهرم عمل کرده خیلی  خوب شدن اما خیلی درد کشید طفلی دلم میخاد طبیعی بزرگ شن کسی هست تجربه بزرگ کردن داشته باشه 

آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار🧘‍♀️بحران ندیدن تو را من چه کنم😢😢

با روغن کرچک بمال😐

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرت چطور عمل کرد چربی تزربق کرد یعنی؟

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖
2720
میگن خوردن رازیانه در طولانی مدت تاثیر داره..

نمیتونم رازیانه بخورم پرولاکتینم بالاس😢

2714
تنها راه موثر رو من بین ده ها روش اضافه وزن بود

من هفت کیلو اضافه کردم خداشاهده هیچ تغییری نکردن !!

من خودم وقتی وزن اضاف میکنم سینمم بزرگتر میشه .ورزش و ماساژ هم میگن تاثیر داره

پس چرا واس من نمیشه با اضافه وزن اخهه

استفاده از روغن واسه کسایی که کوچیک بودن سینشون ارثیه هم تاثیر داره؟

بله واسه دوستم تاثیر داشت

2706