2726
عنوان

پدر شوهر مادر شوهر خسیس

| مشاهده متن کامل بحث + 1016 بازدید | 53 پست
شوهر حیوونم موقع عروسی میگفت پدرمادرم خرج کردن در صورتی ک کارتش میداد مادرش میگف بریم خرید اشغال تری ...

مشکل از شوهرته پس

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر حیوونم موقع عروسی میگفت پدرمادرم خرج کردن در صورتی ک کارتش میداد مادرش میگف بریم خرید اشغال تری ...

چقدر راحت به شوهرت توهین می کنی😳

خسته ام , از مردمی که به بهشت ایمان دارندولی عجیب از مرگ می ترسند!
2728

یعنی داری بدهی عروسیتو میدی هنوز؟ از یه ور میگی چیرای اشغال خریدن از اونور میگی تا خرتناق زیر قرضی.عروسی  سبک میگرفتین براتون بهتر بود

چه قد توقع داری.همین که خونه دا ن دستشون درد نکنه.معلومه اونا سنی ازشون گذشته خوب خودشون به شما اولو ...

تو همه چی کم گذاشتن ی جشن عروسی با پول شوهرم گرفتن هدیه هارو همه رو برداشتن با اون ک خرج نکردن

من خوشبختم😍بیاین همیشه به چیزای خوب فکر کنیم و جذبش کنیم

پدر و مادر تا يه حدى ميتونن به بچه هاشون كمك كن،چقدر پُرتوقع هستين اخع!!يه عمر زحمت كشيدن كار كردن پس انداز كردن بيان همشو تقديم شما كنن يعنى؟؟؟

نصف اون كمكى كه پدر و مادر شوهرت كردن پدر مادر خودت بعد ازدواج كردن؟؟؟

اگه وظيفشونه كمك كنن اونوقت اين وظيفه پدر مادر شما هم هست،از اونا چرا انتظار ندارى؟؟

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
وظیفه ای ندارن.همون طور که پدر مادر شما وظیفه ای ندارن.هر چیم دادن از لطفشون بوده باید قدردان بود

پدر مادر من میبینن تو فقر دیت و پا میزنیم همه جوره حامی مان ولی اونا اصلا ی قرون

بخدا ی دست لباس ندادن ب ما تاحالا

واااا برا چی بای  بدن!!!!!شما اگه یکی مثل مادرشوخر منو داشتی که کلللل خرجشو خونه و زندگی و همه چیش با ماست چی میگفتی؟؟؟ بازم خداروشکر کن.خونه مستقل دادن نشستی اگه میکفتن بیا یه اتاق از. خونه خودمون بشین چی؟

هر کس مسول زندگی خودشه .شما با همسرت ازدواج کردی نه با پدر شوترت.اگر همسزت تو قرضه خودت کمک دستش باش ...

من باور میکنی هشت ساله دیگ کیف پول هم ندارم ک پول داشته باشم؟ حتی شده پول نون نداریم

2706