1421
1411

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

هدفت از ارشد خوندن چیه؟

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
1401
هدفت از ارشد خوندن چیه؟

اگر سرکار نرم مجبورم ارشد بخونم که بیکار نباشم و تحصیلاتم بالا بره

اگرم سرکار برم نسبت به کارم رشتمو برا ارشد انتخاب میکنم

و خدایی که به شدت کافیست😌
1394
اگر سرکار نرم مجبورم ارشد بخونم که بیکار نباشم و تحصیلاتم بالا بره اگرم سرکار برم نسبت به کارم رشتم ...

اوووف چقدر اگر و اما !! 😁 بهتره اول یه رشته انتخاب کنی که بهش علاقه داشته باشی و درساشو با اشتیاق بخونی بعد سعی کنی کار مرتبط با اون پیدا کنی تازه اگرم کار غیرمرتبط باشه کار دانشجوییه مهم نیس چی باشه بعدا با ارشدت میری سرکار دیگه .

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
1396
اوووف چقدر اگر و اما !! 😁 بهتره اول یه رشته انتخاب کنی که بهش علاقه داشته باشی و درساشو با اشتیاق ب ...

کارم احتمالا شهرداریه

ربطی به مدرک ارشد نداره ..ولی اگر رشتم مربوط به کارم باشه خیلی خیلی بهتره

و خدایی که به شدت کافیست😌
1391