1464
1411
عنوان

شماباشین کدوم کیس روانتخاب میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 37 پست

عزیزم اینجوری که نمیشه نظر داد اخلاقیاتشون چطوره باهاشون صحبت کردی تفاهم دارین 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

چرا

دومی

اولی مسئولیت خانوادش باهاشه الان میگی باشه بعدا نمیتونی تحمل کنی حتی ۱ لحظه

یه ممد دارم تاج سرههههه    از همه ممدا بهترههههه                         امید فردای منههههه                         چرا هی میگین جریا ممد چیه؟؟ جریان نداره شوهرمه😐😐عشق قشنگم همونجوری که یه روزی با عشق و علاقه شدیم واس همدیگه همینجوری با عشق بمونیم برای همدیگه           
1436

میدونم اولویت زندگیه اولیه نیستم

دردسرهای خانواده اش واسه اینه

خدایاکامم راشیرین کن...😍😍😍خدایاامیدموناامیدنکن،منتظراعجازتم یاارحم الراحمین...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💕💕💕
میدونم اولویت زندگیه اولیه نیستم دردسرهای خانواده اش واسه اینه

خب دیگه

بعد یه چیز دیگه 

اولین ملاک انتخابت اخلاق باشه!!!!! از همه مهم ترههه

یه ممد دارم تاج سرههههه    از همه ممدا بهترههههه                         امید فردای منههههه                         چرا هی میگین جریا ممد چیه؟؟ جریان نداره شوهرمه😐😐عشق قشنگم همونجوری که یه روزی با عشق و علاقه شدیم واس همدیگه همینجوری با عشق بمونیم برای همدیگه           
1485

اونیکه دوستش دارم

عشق یعنی یک خمینی سادگی                               عشق یعنی با علی دلدادگی                                   عشق یعنی دست تو پر پر شده                                    عشق یعنی یک علی رهبر شده                                       عشق یعنی لا فتی الا علی   عشق یعنی رهبرم‌سیدعلی                                                                                        چهل و یک سال جهان منقلب از شاگرد است                      وای بر حال عدو گر برسد استادش                                          اللهم عجل لولیک الفرج 

دومی

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.

قطعا دومی. 

اولی با رفتن به شهر خودش و مسئولیت خانوادش ; علاقه ای  که بینتون نمی مونه که هیچ ; حتی از زنده بودن خودت هم متنفر می شی. خصوصا که از الان باهات شرط کرده. مطمئن باش. 

به نظرم با دومی حرف بزن و سعی کن بیشتر همدیگه رو بشناسین; چه بسا یه مدت  که با هم حرف بزنید وباهاش آشنا بشی از اولی هم بهش علاقمندتر بشی. ولی به عنوان یه خواهر بهت می گم از اولی با شرایطش حذر کن که پشیمون میشی. 

1476

دومی بهتره

من خواهرم بایه پسر دلیجونی ازدواج کرد حداقل ماهی یبار برای دیدن خانواده همسرش باید 5ساعت تو ماشین باشه تا به مقصد برسه خودش میگه خسته شدم از الان به هرحال رفتن به یه شهر دیگه و دوری از خانواده خیلی سخته

صدامو داری ؟؟؟؟                     خب خوشبحالت              خیلیا فقط حسرتشو دارن