2733
2734
عنوان

دو ماه تا آزمون وکالت

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 26 پست
اخه گفتی تراز فکر کردم ازمونای بیرون سرکت میکنی میتونم بپرسم کتابات چیان؟!

تراز رو از کارنامهٔ های سالای قبل دیدم،❤️نظم های کاتوزیان و فرحناکیان و محشای گلدوزیان و نظم حیاتی و ادک هم قانون ساده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منابع رفرنس آره اما الان وقت رفرنس خوندن نیس اونجوری ک شانسم منفی میشه خخخخ نظم میخونم و تست میزنم.. ...

قوانين بشدت فرارن با يكبار خوندن جواب نميگيري

ولي به هر حال بايد شانستو امتحان كني

چرا زودتر شروع نكردي؟؟

تراز رو از کارنامهٔ های سالای قبل دیدم،❤️نظم های کاتوزیان و فرحناکیان و محشای گلدوزیان و نظم حیاتی و ...

منم ساید بخام بخونم اثلا نمیدونم کجا برم که راهنماییم کنن و جه کتابایی بخونم 😕اه

منم ساید بخام بخونم اثلا نمیدونم کجا برم که راهنماییم کنن و جه کتابایی بخونم 😕اه

نظما رو باید بخونی وگرنه نمیرسی برا هر کدومم کمتر از دو هفته وقت داری ولی من فکر میکنم اگه واقعا وقت بزاریم و بخونیم قبول شیم 

2738
قوانين بشدت فرارن با يكبار خوندن جواب نميگيري ولي به هر حال بايد شانستو امتحان كني چرا زودتر شروع ...

متاسفانه یکم خودم وقت هدر دادم و خب ی اتفاقاتیم افتاد ک مجبور شدم ی مدت بزارم کنار ب اونا برسم ، آره قوانین فرارن امیدوارم برسم ❤️❤️❤️

مشهد ، کل سه تا خراسان 105 نفر سهمیه عادی دارن دیگه مشهد خیلی نمیشه حدود 60 نفر شاید 

سلام قرار ازمون مشاوره هم برگزار بشه تو اذر. منم نخوندم . نمیدونم چه کتابایی کاملن هر کس یه چیزی میگه

سلام قرار ازمون مشاوره هم برگزار بشه تو اذر. منم نخوندم . نمیدونم چه کتابایی کاملن هر کس یه چیزی میگ ...

حق میدم بهت ولی کامل ترین کتب نظم هستش نظم قانون مدنی بیات یا کاتوزیان، نظم آدم حیاتی، نظم تجارت فرحناکیان، محشای ق. م. ا گلدوزیان و قانون ساده و جیبی ادک با تست استاندارد تو هر درسی