2726
عنوان

خیلی تنهام از ی طرفم باردار

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 53 پست
۱۹کرج

عزیزم خیلی هم کم سن نیستی ....من ظهر همینجا یه دخترخانمی رو دیدم ۱۵ سالش بود باردار بود ..خودم دوماه پیش عقد دوستم بودم.‌.غصه نخور عزیزم..بگرد یه دکتر خوب پیدا کن نینی ات رو به سلامت به دنیا بیار 😍

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خیلی هم کم سن نیستی ....من ظهر همینجا یه دخترخانمی رو دیدم ۱۵ سالش بود باردار بود ..خودم دوماه ...

ت ازمایشگاه وقتی گفتن مبارکه همه با ترحم نگا کردن یکیم گف چ زووووود مامان شدی .ناراحت شدم هیشکیو ندارم هیشکی

.ی صلوات برا آرامش دلم بفرستین❤
2728

مرکز بهداشت از هر جایی بهتره

با حوصله چکاپ میکنن 

من که دکترم اینقدر شلوغ بود بیزار میشدم و حرص میخوردم ...

برا بچه دومم اصلا دکتر نرفتم فقط هفته های آخر برا زایمان دکتر میرفتم

فقط مرکز بهداشت

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.......
وقتی کسی نیس باهاش برم بیرون قدم بزنم برم خونش اون بیاد چ تماس تصویری اخ

منظورم مادر خواهرت هست ... من هم تو شهر خودم هستم از خونه بیرون نمیرم

شوهرم هم آخر شب میاد که من اصلا نمیفهمم کی اومده

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.......
ت ازمایشگاه وقتی گفتن مبارکه همه با ترحم نگا کردن یکیم گف چ زووووود مامان شدی .ناراحت شدم هیشکیو ندا ...

وا عزیزم .مردم همیشه حرف میزنن ..فکر کن اختلاف سنی با نینیت کمه انگار دوستشی با هم باشین..بترکونین..

از خانواده ات دوری؟ 

تو همسرت رو داری عزیزم ..

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
2706