1421
1411

مشهد ولی با حواهرم یا داداشم ...من دوست دارم دوتایی بریم ولی اون میگه هر چقدر جمعمون بیشتر باشه مشکل کم میشه تو راه موندیم ماشین خراب شد یا اونجا هتل امنیتش بیشتره 

برا خوب شدن بیماریم صلوات بفرستین ...خیلی اذیت میشم 😔😔

من خودم سفر جمعي دوس دارم

البته نه زيارتي

❤️🌈🌈🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈🌈🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

خانوما خبر دارید فرش ارزون شد ؟

1436

هوووم به کجاها فکر میکنه تو راه ماشین خراب شد امنیت هتل دیگه چه صیغه ای

کی شود حر بشوم توبه ی مردانه کنم 😭                        یا صاحب الزمان میشود من هم حر تو باشم آقا😥            برای حاجتم۵تا صلوات هدیه به رقیه خاتون سلام الله علیها بدید ممنونم

خب الان چکار کنیم؟ با شوهرت صحبت کنیم؟

اگه ماه عسله باید ۲ نفره باشه وگرنه میشه ماه گه

دوست عزیز،من با استارتر صحبت میکنم نه با شما!نظر من نظر خودمه و به شما هم مربوط نیست پس لطف کنید و ریپلای  نکنید چون جواب نمیدم.☺
1394
خب الان چکار کنیم؟ با شوهرت صحبت کنیم؟ اگه ماه عسله باید ۲ نفره باشه وگرنه میشه ماه گه

اعصابتو حورد نکن فقط😂

1396
اعصابتو حورد نکن فقط😂

😂😂😂از دست شوهرت اعصابم خورد شد خب.یعنی چی ماشین خراب میشه یا هتل....

دوست عزیز،من با استارتر صحبت میکنم نه با شما!نظر من نظر خودمه و به شما هم مربوط نیست پس لطف کنید و ریپلای  نکنید چون جواب نمیدم.☺
دست جمعی خوش میگذره هااا شبشم که اتاقتون جداست دیگه 

اا حسرت به دل موندم یه جا دوتایی زمان طولانی مسافرت ...تز یه روز بیشتر باشه مسافرت باید با هیئت همراه بریم

حساسش نکن.قبول کن وبرین باهمدیگه.

انشاالله که خوش میگذره.

بعدا باور کن یک عالمه سفرهای دونفره خواهید داشت.پس الآن که شوهرت یه تصمیمی گرفته، بزار اونم شاد بشه وتوهم راضی وخوشحال باش

1339