2733
2734
عنوان

کسایی ک با همسرشون دوست بودن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1526 بازدید | 113 پست
برادر شوهرم منو برد خونش و درو بست چند دقیقه بعدش شوهرم اومد پیشم و فرداش اومدن محضر و امضا کردن. &n ...

وای عزیزم

خدازوشکر بهش رسیدی

اخه من نمیدونم چرا پدر مادرا وقتی میدونن عاشقی بدتر میکنن

کاریو ک میشه با خنده و شادی تموم کرد چرا با ناراحتی تمومش میکنن 😢

یه صلوات برا خوب شدن حال دلم میفرسین😢
شدیددددددد تو فرار اولم یه صیغه یه هفته ای خوندن برامون بابام فقط میگفت میکشمت تو دیگه دختر من نیستی ...

من یبار گفتم دوسش دارم میخوامش و اینا

بابام پاشد چاقو برداره بکشتم 

فرار کردم رفتم بالا خونه همسایمون😢😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای عزیزم خدازوشکر بهش رسیدی اخه من نمیدونم چرا پدر مادرا وقتی میدونن عاشقی بدتر میکنن کاریو ک می ...

دقیقا هم همینطوره خیلی گناهه وقتی جلوی دوتا عاشق رو میگیری و نمیزاری به هم برسن. 

این زندگی من بود نه اونا هرچند که خوشبختی ما رو میخوان ولی وقتی ادم عاشق یکی میشه دیگه نمیشه ازش دل کند.  

خـــدا هسـت... 
دقیقا هم همینطوره خیلی گناهه وقتی جلوی دوتا عاشق رو میگیری و نمیزاری به هم برسن.  این زندگی من ...

اره واقعا کاش بابای منم میفهمید این چیزارو

2728
2738
تو فیسبوک آشنایی شدیم از اونجایی که پدر و مادرم سخت مخالف بودن و محال بود موافقت کنن محبور شدم فرار ...

الان ارتباط داری باخانوادت؟زندگیت با همسرت راضی هستی یا پشیمون؟

بر من که کنی نظر ،لبم متبسم می شود جانم/من آن کاج همیشه پابرجا ،بوقت تکیه کردن هام!/می شوم انگبین یاقوتی، بوقت جوع تو جانا!/تشنه گر شوی هربار، من جام شراب خواهم بود!/زمستان حس نمی کنی سرما باوجودگرمیه عشق پر افسونم/تابستان چو پَر قو بر تنت نازک یاکه اطلس حریری نرم/مست بوی یاس ورُز  من خواهی بود/هردم درآغوش من جانا.../تو شاه من باش ومن الماس تاج💞 تو 💞،قصرت قلب من خواهد بود قلمرو تو باشد تن وجانم#بداهه
تو فیسبوک آشنایی شدیم از اونجایی که پدر و مادرم سخت مخالف بودن و محال بود موافقت کنن محبور شدم فرار ...

فرار چه جوریه حس بدی نداشتی

واس سلامتیه نی نیم صلوات بفرست🤗البته حلالم کن ک ازت اینو میخام

٤سال دوست بوديم

از خاستگاري تا عقد ١ سال طول كشيد

كسي مخالف نبود فقط تحقيقات خيللي طولاني شد

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706