2726
عنوان

بچه هابيايين حالم بده خواهرشوهرام ريختن سرم 😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1256 بازدید | 114 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

كتوني ملاني جونم

فک کردم تلوزیونی،جاروبرقی چیزی میخوای بفروشی میخواستم 

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
عنوان به جایی بود 🤣🤣🤣🤣🤣  از عنوانت منم پوکیدم اول😁🤣🤣🤣  اخه من فدای تو بشم عشقول ...

مااينيم ديگه خودشون دوستدارن گول بخورن ازبس هرخودم توتاپيكاكشتم به ت خ م چپشونم حساب نكردن 🤣😐😌منم گفتم پس بزاركلك بزنم 😉دشمنت شرمنده اجي گلي خدانكنه دوستداشتني من اخه توچقدرمهربوني هي يه ماچ ازلوپت دلم خواست😢😍😍😗😗😗

😍😊🥀اجي برام يدونه صلوات ميفرستي فرستادي بگومنم برات بفرستم😘
2728
فک کردم تلوزیونی،جاروبرقی چیزی میخوای بفروشی میخواستم 

ن عزيزم وسايل برقي نوش روبگيرچون به خيلياشون نميشه اعتمادكرد

ن عزيزم وسايل برقي نوش روبگيرچون به خيلياشون نميشه اعتمادكرد

گلم برا خودم نمی‌خوام بنده خدا مامانم میخواد نو نمی‌تونیم قیمتارو میبینی که

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
گلم برا خودم نمی‌خوام بنده خدا مامانم میخواد نو نمی‌تونیم قیمتارو میبینی که

اهان اره والاهمه تخيلي نجوميه ان شاالله يه خوبشوپيداميكني بگرد

نه دیگه در این حدم مگه هست کسی      

یه نفر بود دو سه ماه پیش تاپیک زده بود. حالا شانسا تو تاپیک یه پسرم بود گفت دختری دیگه 

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
يعني چي 🤨

دختره تاپیک زده بود  ایمیلشو قبول نمیکنن سایتا. کاشف به عمل اومد اول ایمیلش www میذاره

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
یه نفر بود دو سه ماه پیش تاپیک زده بود. حالا شانسا تو تاپیک یه پسرم بود گفت دختری دیگه 

اونم باید جواب میداد همه جذابیت دختر به همین چیزاشه   

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...
مااينيم ديگه خودشون دوستدارن گول بخورن ازبس هرخودم توتاپيكاكشتم به ت خ م چپشونم حساب نكردن 🤣😐😌منم ...

تو جیگرررررر منی اخه 💗💗💗💗

😘😘😘😘😘😘😘😘😘صدتا ماچ برات 😘😘😘😘😘

خودم کمکت میکنم اجیییییی جونم هر سوالی کمکی خواستی بگو ❤❤❤❤

فداتم که من 🧡🧡🧡

من آموختم زمانی شاد بودم که قلبی را شاد کردم❤
2706