1421
1411

شوخی شوخی با نی نی یار هم شوخی؟ 😬😬

💙❤️💚      یکی از زیباترین متن هایی که خوندم 😍😍😍😍😍................................. گوشه ای از اعتقادات سرخ پوستان : ما جزئی از طبیعت هستیم نه مالک ان، ما هیچگاه گیاهی را با ریشه از خاک نمی کنیم ما موقع ساختن خانه،خاک را زیاد جابه جا نمی کنیم ما در فصل بهار ارام روی زمین قدم بر می داریم چون مادر طبیعت باردار است ما هرگز به درختان آسیب نمی رسانیم، ما فقط درختان پیر و خشک را قطع می کنیم و قبل از قطع کردن برای آرامش روحش دعا می کنیم حتی حیواناتی که برای مایحتاج غذایی در حد نیاز از انها استفاده می کنیم را نیز با اجازه و دعا برای آرامش روحش او را از چرخه هستی جدا می کنیم  به اندازه مصرفمان درخت می بریم و گوشت تهیه می کنیم  هرگز هیزم ها را اسراف نمی کنیم اگه حتی یک درخت سرسبز و جوان را قطع کنیم همه درختان دیگر جنگل، اشک می ریزند و اشک آنها در دل ما نفوذ می کند و وجودمان را مجروح می کند و قلبمان ارام ارام تاریک می شود خاک مادر ما و آسمان پدر ماست باران عاشقانه ترین سرود هستی است طبیعت روح دارد و مهربانی را می فهمد........ ❤️💙💚(من مطمئنم همه چیز همونطور می شه که می خوام) 😍😍💙💚❤️ 

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

1390
1394

عشقه نی نی یار 5😍😅

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوانه میزنم به روی زخم بر تنم                                 فقط به حکم بودنم، که من زنم، زنم، زنم💙.                   دوست عزیز، کامنت شما نشانه شخصیت و شعور شماست☺️.                    در جهانی زندگی می‌کنیم که کلمات بیشتر از گلوله ها آدم کشتند.                      تیکر رسیدن به هدفم😍
تاپیکشونو ندیدید الان؟؟...خیلی بامزه با یکی از کاربرا شوخی کرده بود خوب

کوووو؟

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜برای سالم بودن و سلامت بدنیا اومدن بچم یه صلوات هدیه کن برام     
1427

اخییی یاد اون موقع ها که میرفتیم مدرسه افتادم،،،ناظم مدرسه از بس جدی بود اگه یه روز یه لبخند میزد همه از ذوق میخاستن بمیرن،تازه اونطرفی که ناظم براش لبخند زده بود که دیگه کلا تا یه هفته میشد سروروسالار

بگو الهی امین

اره می دونم خیلی مهربونن شوخی بود🤗

💙❤️💚      یکی از زیباترین متن هایی که خوندم 😍😍😍😍😍................................. گوشه ای از اعتقادات سرخ پوستان : ما جزئی از طبیعت هستیم نه مالک ان، ما هیچگاه گیاهی را با ریشه از خاک نمی کنیم ما موقع ساختن خانه،خاک را زیاد جابه جا نمی کنیم ما در فصل بهار ارام روی زمین قدم بر می داریم چون مادر طبیعت باردار است ما هرگز به درختان آسیب نمی رسانیم، ما فقط درختان پیر و خشک را قطع می کنیم و قبل از قطع کردن برای آرامش روحش دعا می کنیم حتی حیواناتی که برای مایحتاج غذایی در حد نیاز از انها استفاده می کنیم را نیز با اجازه و دعا برای آرامش روحش او را از چرخه هستی جدا می کنیم  به اندازه مصرفمان درخت می بریم و گوشت تهیه می کنیم  هرگز هیزم ها را اسراف نمی کنیم اگه حتی یک درخت سرسبز و جوان را قطع کنیم همه درختان دیگر جنگل، اشک می ریزند و اشک آنها در دل ما نفوذ می کند و وجودمان را مجروح می کند و قلبمان ارام ارام تاریک می شود خاک مادر ما و آسمان پدر ماست باران عاشقانه ترین سرود هستی است طبیعت روح دارد و مهربانی را می فهمد........ ❤️💙💚(من مطمئنم همه چیز همونطور می شه که می خوام) 😍😍💙💚❤️ 

نی نی یار 5 بیا یکم با دوستمون شوخی کن قطعش کن ما بخندیم قربون دستت😂😂😂😂😂😂😂😂

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   

شانس دارن مردم 😐

من به جای شما بگم تو قطعم میکنن والا 😐🤦🏻

همه گفتن فرق تو با این اونه که تو دوسش داری و اون قدرتو نمیدونه          گفتم با خنده آخه دیوونه تا یکی نره هیشکی قدرشو نمیدونه 🥀
1331