2733
2734
عنوان

خانمای متاهل لطفا کمک کنید

389 بازدید | 29 پست

سلام 

نمیدونم چجوری مشکلمو در میون بزارم و بهتون بگم ولی هیچ جا رو بهتر از اینجا برای بیان مشکلم پیدا نکردم ممکنه خیلیای دیگه هم این مشکلو داشته باشن .

همسر من علاقه ی زیادی به برقرای رابطه جنسی داره و کار به جایی رسیده که 1 ماه از عروسی نگذشته ولی من از 7 شب هفته حداقل 5 شبشو مجبور به داشتن رابطه میشم در حالی که خودم واقعا سختمه.

همسرم رابطه خشنی رو باهام برقرا میکنه که خیلی کم پیش میاد نوازش و این چیزا و من هیچ لذتی از رابطه نمیبرم فقط درد و درد و درد....

مجبورم میکنه و میگه که وظیفته و خب ببخشید که رک میگم رابطه جنسی م..ق..عدی خیلی دردناکه و حتی من مجبورم رابطه مق..عدی هم داشته باشم باهاش...

بدون هیچ مقدمه ای و خیلی وحشیانه کارشو انجام میده و هر چقدر داد و فریاد میکنم و التماس میکنم گوش نمیده 

نگین بشینین با هم حرف بزنین که یه بار این کارو کردم گفت وظیفته ازدواج کردی که همینکارو بکنی حرف زدن باهاش فایده نداره !

راهکار بهم بدین لطفا خواهش میکنم چکار کنم چجوری راضیش کنم هم اینکه تعداد رابطه هامون کمتر شه هم اینکه یکم ارومتر شه و انقدر خسن تو رابطه نباشه که من ازدرد تا فرداش گریه کنم !

ببخشید که مشکلمو خیلی رک گفتم ولی به کمکتون نیاز دارم شدیدا !!!!

وزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اخی اول از همه یک کرمی هست ک مخصوص همینه البته ب شخصه استفاده نکردم ولی یودوستی دارم ک اونم مشکلش همینه ن ب این شدت ولی همسرش فقط میگ انال اون میگ این کرم بی حس میکنه اگ خواستیی درخواست بفرست اسمشو پیدا کردم برات میفرستم 

احتمالا شوهرت کلا رابطه خشن رو دوست داره هر چی بیشتر دادو فریاد کنی بیشتر لذت میبره یکمی بعد سنگین شچ یا عذرخواهی میکنم جلوش خطا بده بگی از عوارضشه بعدم ناراحت باش براش مطلب بفرست ک این رابطه درست نیست نمیدونم ب خدا ولی کاش اقایون قبل ازدواج اطلاعاتشونو کامل کنن ک لذت برای دو طرفعه ن فقط مرد

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
کافور ‌. لباسای گشاد وپاره ورنگ رورفته بپوش تامام😐

اینا فایده ای نداره تو هر شرایطی رابطه میخواد حتی یک بار خونه دوستش بودیم شب رو ما تو یه اتاق گفتم حداقل الان نه التماسش کردم ولی کارشو کرد و حتی نمیزاشت من داد بزنم جلو دهنمو گرفته بود و من فقط گریه میکردم

وزن 
2738
تاره رفته تو یه ماه عزیزم هنوز طعم خوشبختیو نکشیدم که فهمیدم شوهرم همچین مشکلی داره من چکار میتونم ب ...

شاید یکم بگذره بهتر بشه  زیاد لباس باز نپوش      حقداری اولاش همینجوری سخت هست    بازم هرجور میدونی باهاش صحبت کن بگو اذیت میشم و منم حق دارم لذت ببرم و ‌...

اخی اول از همه یک کرمی هست ک مخصوص همینه البته ب شخصه استفاده نکردم ولی یودوستی دارم ک اونم مشکلش هم ...

نمیتونه فقط یه دقیقه رمانتیک باشه فقط خشم وجودشو میگیره انگار نه انگار منم ادمم اخه گناهم چیه

وزن 
اینا فایده ای نداره تو هر شرایطی رابطه میخواد حتی یک بار خونه دوستش بودیم شب رو ما تو یه اتاق گفتم ح ...

وای 😯😦 خو بهت اسیب میرسونه ک اینطوری . باهم برید پیش مشاور .البته قبلش خودت تنها برو بعد باشوهرت

چرا امضات کم رنگه  

استاتر خیلی دلم برات سوخت رابطه دهانی براش برقرار کنه ممکنه از شدتش ک انال بخواد کم بشه یا اول بگو باید منو راضی کنی یا براش قانون بزار  هفته ای یک بار انال

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2706