2737
2734
عنوان

چی کار کنم این بار آیین نامه قبول بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 14388 بازدید | 48 پست
آیین نامه که خیلی راحته بیشتر بخون

راحت نیس که سوال ها عوض شده

دنیای قشنگیه 🖤ولی به ماچه 😜😜😜تنها کسی که قلبت را نخواهد شکست همان کسی هست که ان را ساخته است........ ❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا هزینش چقدر میشه؟

نمیدونم دقیق شوهرم حساب کرده فکر کنم حدود ۶۰۰

دنیای قشنگیه 🖤ولی به ماچه 😜😜😜تنها کسی که قلبت را نخواهد شکست همان کسی هست که ان را ساخته است........ ❤❤❤
2728
واي منم يكشنبه امتحان آيين نامه دارم     خيلييي سخت بود ازمون ك 2بار رد شدي؟!

اولیش خیلی سخت بود😐

دومی راحتر بود

2738
من یماه پیش امتحان دادم حق تقدمارو و شکلا و سرعتارو خیلی بخون

😢حق تقدم سخته😐

اووو امضات  چقدر جدی گرفتی اینجارو😑

😍صب دونفر بهم توپیدن 

کوتاه اومدم جوابشونو ندادم

دیشبم دونفر بخودشون اجازه دادن بهم توهین کنن

اینارو نوشتم بعضیا حدشونو بدونن

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
خوب شده تهرانی؟ اخه گفتن شده یه تومن من دیگه دنبالش نرفتم

ن شهرستانم

اصلا سخت نیست 

اگه قبول نشن چی 

دوسال ماشین میبرم بی گواهی نامه

اون نرم افزار ایین نامه رو دانلود کن از بازار.  دقیقا همون سوالا میاد.  بعدم هرکدوم رو نمیدونستی ازون افسر مراقب بپرس جواب میده.  من ازش چار پنج تا پرسیدم با انگشت جوابو نشون میداد 😂😂😂😂😂😂

لایک نکن 🚫🚫🚫باردار نیستم. به امید خدا تیکر رو گذاشتم تا واقعی بشه.میدونم ناامیدم نمیکنه👆
2706