2737
2734
عنوان

خیانت زن متاهل

| مشاهده متن کامل بحث + 5375 بازدید | 59 پست

یکی از فامیلهای مام اینطوری شد شوهرش اصلا بهش توجه نمی کرد اصلاااااانه پول میداد نه خونه وسایل میخرید هیچی انگار برده آورده بود زنه هم خوشگل بود با مرداب غریبه ارتباط برقرار کرد الان زنه به زور داره طلاق میگیره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان شوهرش خيانت مي كرد همه مي گفتن زناي بد زيادن به شوهرت اهميت ندادي گول شيطون و زن ها  رو خورده

بهش بيشتر برس و تجويز ... قرمز مي كردن. همينارو به شوهر همون دوستت تجويز كن بلكه جواب داد

2728

به یه مرد مطمعن و متعمد بگو باهاش حرف بزنه و همون مرد کم‌ کم باهاش دوست بشه و جوری باشه ک بیخیال مردهای دیگه بشه و همون مرد متعمد ب روش های مختلف بیارش تو راه ،و بعد ازیه مدت ک زن اومد توراه مرده باهاش کات کنه (امتحان شده است)

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
خودش عقل نداره. واقعا طبیعی نیس

بگو جون بچت دست بردار 

تیکر دوست دارم😊دوبار باردارشدم ولی سقط شدن چون مشکل ناهنجاری مغزی داشتن و ژنتیکی بود دکترا بهم گفتن نباید به روش طبیعی باردار بشم چون دوباره جنینام مشکل دار میشن و باید سقط کنم ولی من امیدم به خدا هست میدونم که منم یه روزی مادر بچه های سالم میشم...خداجونم کی میشه    رَبِ لا تَزَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین خدایا ممنونم ازت که میخوای این هدیه را بهم بدی😍
2738

منم یه دوست داشتم متاسفانه کارش از چت کشید به دعوت و خونه خالی ....

هرچی بهش میگفتم چرا خودت رو تحقیر می کنی چرا اجازه می دی یه پسر مجرد هرکاری دلش می خواد باهات بکنه ولی گوشش بدهکار نبود هر روز هم به من زنگ می زد 

منم دیدم نمی تونم کمکش،کنم از طرفی هم دوست نداشتم به حرفاش گوش کنم کلا باهاش قطع رابطه کردم

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

منم یکی از دوستای دبیرستانم ک اون زمان خیلی دختر خوبی بود.....الان با این ک شوهر داره با ی نفر دیگم هس....میگه میخوام طلاق بگیرم ۲ تا بچه هم داره....البته شوهرش اینو فراری داده و بزور باهاش ازدواج کرده....بخاطر همین دوستم با عشق قبل ازذواجش میحرفه....طفلی بچش

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2706