2726
عنوان

خیانت زن متاهل

5375 بازدید | 59 پست

یکی از اطرافیانم با مردای غریبه چت میکنه و بیرون میر درراین حد. نگرانشم هرچی باهاش حرف می‌زنی فایده نداره. اینم بگم شوهرش اصلا اصلا بهش توجه نمیکنه. البته میدونم خیانت هیچ توجیهی نداره.  چیکار کنم؟ واقعا میترسم از ایندش. بیچاذه بچش😔

ولش کن

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بهش بگو به شوهرش میگی تهدیدش کن

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

وقتی خودش به فکر خودش نیست شما چرا حرص میخوری 

تیکر دوست دارم😊دوبار باردارشدم ولی سقط شدن چون مشکل ناهنجاری مغزی داشتن و ژنتیکی بود دکترا بهم گفتن نباید به روش طبیعی باردار بشم چون دوباره جنینام مشکل دار میشن و باید سقط کنم ولی من امیدم به خدا هست میدونم که منم یه روزی مادر بچه های سالم میشم...خداجونم کی میشه    رَبِ لا تَزَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین خدایا ممنونم ازت که میخوای این هدیه را بهم بدی😍

ذاتش پلیده شما لازم نیس براش کاری کنی 

ولی اگه فکر میکنی نمیدونه داره چی کار میکنه بعش هشدار بده عواقب کاراشو بگو 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

خوب شما چرا ناراحتی فدای سرت بذار هر غلطی میخواد بکنه مگه خرجیشو از شما میگیره 

من یه مادر دختر میشناسم هر دو شوهر و بچه دارن اونوقت با دوست پسراشون دو هفته رفتن ترکیه عشق و حال کردن برگشتن

2706