2737
2734

الان که  چند  روز  مونده  بره  همش  ناراحتمو نگران😔 همش  میترسم  تو  مدرسه  و رفت  و امدش  که  با  سرویسه  خدایی  نکرده  چیزی  بشه  خودمم  بچه  کوچیک  دارم  نمیتونم  ببرم و  بیارمش دخترم  هم  خیلی  ریزه😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوقلوهام میرن پیش و سومی میره همونجا مهد...اره یکم نگرانم اما سرویس ندارن شوهرم صبا میبره من ظهر میرم دنبالشون

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2738

روز اول خودت برو ، سرویسشو چک کن و راننده شو بهش معرفی کن 

نگرانیتم طبیعیه ، یه هفته ای خودت عادت میکنی

آنگاه که لیاقت دریافت خدا را در خویش داشته باشی ، بدان که او به هزاران شیوه در تو تجلی خواهد کرد.
خانما به نظرتون پسرمو شیف ظهر بفرستم مدرسه یا صبح بیفرستم پیش بیرون. مدرسه نیس کدوم بهتره 

والا  ظهر  بهتره  بچه  خواب  کافی داره  من الان  یکی  از  نگرانی  هام اینه  برای  صبح  بیدار  شدن  اذیت  نکنه

خانما به نظرتون پسرمو شیف ظهر بفرستم مدرسه یا صبح بیفرستم پیش بیرون. مدرسه نیس کدوم بهتره 

من بیرون نوشتم.. بچه پیش دبستانی تو فضای بزرگ مدرسه براش زوده.. خصوصا که رفتم دیدم سرویس بهداشتیش زیادی بزرگ و جای خلوته.. ترسیدم.. بچه ۶ساله کنار بچه ۱۱،۱۲ ساله براش خوب نیست.. هول بدن بزنن و.. که دیگه هیچ..

من بیرون نوشتم.. بچه پیش دبستانی تو فضای بزرگ مدرسه براش زوده.. خصوصا که رفتم دیدم سرویس بهداشتیش زی ...

اخه  الان‌ خیلی  از  مدرسه  ها  اولویت  ثبت  نامشون با  بچه  های  پیش  خودشونه

2706