2733
2739
عنوان

استغفار چطوره؟

394 بازدید | 6 پست

بچه ها اونایی ک میگن استغفار کنید دقیقا چه ذکری بگیم نمیفهمم دقیق...فقط بگیم استغفرلله؟؟؟😐 دقیقا واسه چی خوبه؟کیا نتیجه دیدن؟

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
واسه چی خوبه؟ واسه امرزیده شدن گناه دیگه..

اره برا اینم هست ولی برا چیزای دیگم شنیدم...

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

از دبیر دینیمون شنیدم میگفت برای گرفتن حاجت ختم استغفار بردارین چون باعث میشه گناه بخشیده بشه و حاجتت روا بشه میگفت مجربه من واسه حاجات کوچیک استفاده کردم جواب داده هنوز واسه حاجتای بزرگم استفاده نکردم.درکل باعث بخشش گناه میشه

ربی چی

خب ربی رو خودت بگو وقتی حرف از استغفار 

منظورمون با خداست دیگه لازم نبود ربی رو دیگه

اینجا بگم

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞