2703
2553
حالا امروز دست گذاشت رو غذای ۱۹۰ هزار تومنی😳 بعدم گفتم فلان چیزو از سوپر مارکت هم بگیر بعد واسه ا ...

خب چیشده حالا😐

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا نکنه شوهر منم بفهمه من حقوق گرفتم از پول بنزینش تا خودشو مهمون کردن تا دستی قرض گرفتن همه رو از من میکنه 

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
2456
میگم نکنه شوهر منم اینجور باشه 😐😐😐

😂😂با این چیزا که تعریف کردی هست دیگه😂

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
2714

یکی از فامیلهای شوهرم تا بفهمه پول و کارت خانمشه. کلا کارت خودس گم میشه😃 بعد وقتی پول تو کارت خانمش رو تمام میکنه میگه اا من اون رو فلان جا گداشته بودم. الان یادم اومد

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
میترسم واقعا ازش کارت من از صبح دستش فرت و فرت دست و دلباز شده بود 😳😳😳😳

چرا میترسی 

خواهرشوهر من حتی شوهرش نمیدونه چقد حقوق میگیره هم خودش حقوق داره هم از شوهرش میگیره

2706