1428
1389

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1390
میگی یا حدس بزنیم

هرکسی حدسش درست بود 

۱ نمره😁😁

فقط یک دونه صلوات برای بچه دار شدن دختر دایی ام بفرست هم خودش مشکل تنبلی تخمدان داره هم شوهرش مشکل داره اسپرمش،شاید بیشتراز۱۲سال باشه که چشم به راه یه نی نی هستش جاری هاش و خواهرهای کوچیکتر ازخودش همه الان بچه دارن اما اون ......خدایا تو بزرگی میدونم هروقت به صلاح دختر دایی ام بدونی دامنش سبز میکنی فقط خداجون لطفا یکم زودتر اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم  الهی که دختر دایی ام به آرزوش برسه 

نچ 😐 مثلا چرا نمیگین؟

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍
1394

حالا امروز دست گذاشت رو غذای ۱۹۰ هزار تومنی😳

بعدم گفتم فلان چیزو از سوپر مارکت هم بگیر

بعد واسه اونم کارت منو گرفت😳😳😳

پول پارکینگ رستورانم با کارت من داد 😳

1427
حالا امروز دست گذاشت رو غذای ۱۹۰ هزار تومنی😳 بعدم گفتم فلان چیزو از سوپر مارکت هم بگیر بعد واسه ا ...

خب چیشده حالا😐

ریحانه هستم☺  احترام هرکسی دست خودشه دوست عزیز اگه اعصاب نداری به هر دلیلی اجازه نمیدم سر من خالی کنی مواظب رفتارت باش دوسندارم به کسی توهینی کنم اومدم نی نی سایت حالم خوب بشه نه اینکه دعوا کنم پس بیا باهم دوست باشیم با تچکر😎🙋

خدا نکنه شوهر منم بفهمه من حقوق گرفتم از پول بنزینش تا خودشو مهمون کردن تا دستی قرض گرفتن همه رو از من میکنه 

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
1331