2726

تا ده روز وزنش کم میشه بعد اضافه میکنه! 

استرس نگیر حرف مفت میزنن، چیزای مقوی بخور...  شیرت کم باشه گریه میکنه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اول تولد وزن کم میکنن

ببندش به شیر😁

کاری که من کردم 👌❤️

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

استارتر شمارو نمیدونم ولی من ۳،۴ دقیقه بیشتر شیر نمیدادم

بردم دکتر گفت باید ۱۰ دقیقه از هر سینه شیر بدی!!! 

اومدیم خونه و از همون شب من درست حسابی شیر دادم دخترم انقدر ناز. وقوی شد😍😍

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

دختر منم ۱۴ روزه دکتر گفت ۱۵۰ گرم اضاف کرده بهداشت گفت ۵۰ گرم 

اما هر دو گفتن خوبه چون زردی هم داشت گفتن بچه ها ده روز اول وزن کم میکنن وقتی کم نکردن یعنی همه چی خوبه حالا اضافه کرده باشنم که عالیه

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
دختر منم ۱۴ روزه دکتر گفت ۱۵۰ گرم اضاف کرده بهداشت گفت ۵۰ گرم  اما هر دو گفتن خوبه چون زردی هم ...

واي به من گفت بايد نيم كيلو اضافه كرده باشه

يك تو مرا رنجاندي يك جهان شادم نكرد…
استارتر شمارو نمیدونم ولی من ۳،۴ دقیقه بیشتر شیر نمیدادم بردم دکتر گفت باید ۱۰ دقیقه از هر سینه شیر ...

واي منم زود خسته ميشم به بيست ديقه نميكشه

يك تو مرا رنجاندي يك جهان شادم نكرد…
واي به من گفت بايد نيم كيلو اضافه كرده باشه

نه هم بهداشت هم دکتر متخصص به من گفتن خوبه همینکه کم نکرده یعنی رشدش عالی بوده و شیرت خوبه

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍