2726

سلام دوستان 

من تو ازدواجم هربار به مشکل میخورم چند نفر بهم گفتن بختت رو بستن. میخوام ببینم چقدر واقعیت داره. اگه تجربه ای دارین ممنون میشم که به منم بگین تا بدونم  چیکار باید بکنم.

خدایا کمکم کن تنها امیدم تو هستی💎

گوش نکن من یه غلطی کردم با دست خودم خودمو بدبخت کردم

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببینیداین چیزاهمش خرافاته ب منم گفتن خاستگارام زیادبودمن دوست نداشتم ازدواج کنم همروندیدردمیکردم گفتن ک رفته رفته بختت روب نحسی میره 😑😑😑ولی من سع سال بعدازاین حرف عقدکردم

اره عزیزم من دختر خالم‌همین‌مشکلو داشت رفتیم پیش یا دعا نویس گفت اگه کسی هرچیطی یشه ک‌مانع ازدواجت بشه یعنی بختت و بستن بعد واسش یه دعا بخت گشایی نوشت الان نامزده چند ماه دیگع ام عروسیشون 

ول کن سعی کن با دعاهای معنوی و قرآنی نتیجه بگیری ، من هیچ مشکلی نداشتم ولی بچه دار نمیشدم رفتم یه جا گفتش چله افتاده روت ، خلاصه یه سری دعا داد گفت این ماه حتمن حامله میشی 😐 حامله که نشدم هیچ تصادفم کردیم ، ولی بعدن با توسل به حضرت ابوالفضل و حضرت علی اصغر و دعاها وقرآن و چله زیارت عاشورا باردارشدم 

ببینیداین چیزاهمش خرافاته ب منم گفتن خاستگارام زیادبودمن دوست نداشتم ازدواج کنم همروندیدردمیکردم گفت ...

برای اینکه زودتر ازدواج کنی کاری انجام ندادی؟

خدایا کمکم کن تنها امیدم تو هستی💎

واسه یه نفر از فامیلای مام اینجوری میگن دختره عین قرص ماهه ادبش کمالاتش همه چی تموم همه عاشقش میشن اما خواستگارش کمه و هیچکدوم به ازدواج ختم نمیشه انگار طلسم شده من اعتقاد ندارم اما ماجرای اونو ک میشنوم واقعا برام عجیبه 

بگذارترکت کنند… بگذار بخواهی ونشود… بگذار دیگر فرقی بین شب و روزت نباشد… بگذار جای زخمش باقی بماند…بگذار تنها بمانی وبا سکوتی تلخ غروبهایت را بگذرانی… بگذار دنیا هرچه میخواهد سرت بیاورد.. اما تو تحمل کن تو”خدایت” را داری… خدایی که چوبش صدا ندارد…

به من یکی گفت بختتو بستن منم ساده رفتم به یه نفر که میگفت سیده و راه رضای خدا کار میکنه عکس و اسم و فامیل خودم رو با اسم مادرمو گفتم مثلا باطل کنه.گفته باطل کردم اما موقته باید عکس از کل بدنت بدی...منم بلاک کردم...گفت اگر نه دوباره 2ماه دیگه بختت بسته میشه ازدواجم کنی بچت سقط میشه...

خاستگار که از قبلش نداشتم

بعدشم با یکی دوست شدم هروقت به خاستگاری رسیدیم به هم خورد

یا مثلا حرف ازدواجم با یکی پیش میومد اما به خاستگاری نمیرسید..

فک کنم از اول بختم بسته نبود اما این بستش

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
2706