2733
2734

اگه فقط عفونته و کیست نیس یکم آردو تفت بده بعد با روغن حیوانی و زرد چوبه قاطیش کن خمیر مانند شه یه شب یا دو شب بزاره روش کامل تخلیه میشه این عالیه ولی اگه اینو نخواستی پوست انار هم خوبه 

بگذارترکت کنند… بگذار بخواهی ونشود… بگذار دیگر فرقی بین شب و روزت نباشد… بگذار جای زخمش باقی بماند…بگذار تنها بمانی وبا سکوتی تلخ غروبهایت را بگذرانی… بگذار دنیا هرچه میخواهد سرت بیاورد.. اما تو تحمل کن تو”خدایت” را داری… خدایی که چوبش صدا ندارد…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه فقط عفونته و کیست نیس یکم آردو تفت بده بعد با روغن حیوانی و زرد چوبه قاطیش کن خمیر مانند شه یه ش ...

کیست چیه صورتش یکم باد کرده خوب این کارو انجام بدم براش

2731
کیست چیه صورتش یکم باد کرده خوب این کارو انجام بدم براش

درد داره؟حتما انجامش بده تخلیه شه راحت میشه 

بگذارترکت کنند… بگذار بخواهی ونشود… بگذار دیگر فرقی بین شب و روزت نباشد… بگذار جای زخمش باقی بماند…بگذار تنها بمانی وبا سکوتی تلخ غروبهایت را بگذرانی… بگذار دنیا هرچه میخواهد سرت بیاورد.. اما تو تحمل کن تو”خدایت” را داری… خدایی که چوبش صدا ندارد…
درد داره؟حتما انجامش بده تخلیه شه راحت میشه 

درد هنوز نه ولی یدفعه این مشکل براش پیش اومده بود تو شب دردش گرفت راستی این خمیر بزار تو دهنش تا صبح بمونه

درد هنوز نه ولی یدفعه این مشکل براش پیش اومده بود تو شب دردش گرفت راستی این خمیر بزار تو دهنش تا صبح ...

آره رو اون دندونش بزاره تا صب عالیه 

2738
پوست انار را چه جور استفاده کنم

پوست انار تو عطاریا هس خشکه میزاری تو اب نرم شه ی تیکه میبری میزاری رو دندون 

من دانشجو دندانم 

اینجور موارد ک صورت هم ورم میکنه حتما حتما باید بره دکتر عکس بندازه 

چون احتمال مزمن شدن هست و ممکنه ب استخوان اطراف دندان سرایت کنه و خدایی نکرده کا. ب جراحی بکشه 

قرص مترونیدازول هم اگ دارید بهش بدید