2733
2734
عنوان

جنسیت جنین پسر و دختر

5551 بازدید | 17 پست

سلام مامانا من ۱۷ هفته و ۴ روزم هستش تو ۱۳ هفتگی رفتم غربالگری دکتر محمدرضا پایدار گفت ۶۰ درصد دختره البته سالم باشه بیشتر مهمه ولی دوس دارم بچم پسر باشه علامتام ازاول بارداری اصلا بالانیاوردم فقط تا ۳ ماهه اول شبا حالت تهوع داشتم از مرغ وبادمجون بدم‌میاد از گوشت کنجه خوشم‌میاد بیشترآبغوره سر میکشم لیمو نمک میزدم شیرینیم میخورم خیللللی پسته دوس دارم بدنمم همیشه داغ بوده شکمم از بالا بزرگ شده میخواستم بدونم شما میدونید نی نی من چیه؟ممکنه پایدار اشتباه بگه؟

تعداد رای : 9
نظرسنجی
پسر
1
11%
دختر
8
88%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من حالت تهوع نداشتم بچم پسر بود

میشه برای سالم به دنیا اومدن دخترم و سلامتی خودم صلوات بفرستید ؟ لایک کنید منم براتون بفرستم مرسی مهربونا 🥰امیدوارم بعد از ۹ سال بتونم توی آغوشم بگیرمت و بهت شیر بدم مطمعنم خدا تو رو دوباره بهم داده اینبار قلبت سالمه بدنت سالمه انشالله😓

عکس سونو ات رو بیار

ببین شبیه کدومشونه

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

سلام عزیزم. بسلامتی. منم مثل خودت بودم. ولی بچه دختره. زیاد ب علایم توجه نکن تحت هیچ شرایطی. چون اینجوری وقتی بری سنو میخوره  تو ذوقت. فقط دعا کن سالم باشع. وگرنه جنسیت ب علایم نیست. من اصلا بالا نمی اوردم. فعال بودم. پوستم شفاف شده بود. ترشی دوس داشتم. ولی بچه دختر شد. نبض بچه روی 143بود. اصلا به علائم توجه نکن. بسلامتی زایمان کنی. غربالگری دومت میگه دختره یا پسر. غربالگری اول دقیق مشخص نیست.. هفته هجدهمم برو غربالگری آنومالی میفهمی. 

عشقم دخترم و باباشه
2738
این چنددرصد درسته؟

ی اسکرین شاته

خیلیا میگفتن درسته

شما هم ببین

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
عزیزم به من همه گفتن پسره یعنی تو کل فامیل یه نفر نگفته دختر داری ولی مهم سنو که گفته دختره😀😀

پس چرا تیکرت ابیه

سلام عزیزم. بسلامتی. منم مثل خودت بودم. ولی بچه دختره. زیاد ب علایم توجه نکن تحت هیچ شرایطی. چون این ...

هفته دیگه پیش ادیب نوبت گرفتم برم‌ببینم‌چیه استرس گرفتم ولی😕

رنگ ابی خیلی دوست دارم اول بارداریم ابی کردم دیگه حوصلم نشد عوضش کنم😂

ازون لحاظ😅

2706