2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعضی از پرستارها طوری با بیمار و خانوادش بد رفتاری می‌کنند و منت میذارند که انگار دارند رایگان کار میکنند

درسته که کارشون خیلی سخته ولی دلیل نداره بدرفتاری کنند

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
چقدر زشت در این باره صحبت میکنی 

شما چرا ناراحت میشی.

من بد صحبت کردم

مگه دروغ میگم؟

انگار که کین ؟

دور از جون اون پرستارای خوب خدا کمکشون باشه و نگه دارشون 

اما بعضیاشون واقعا بویی از انسانیت نبردن اصلا نمیدونن با یه مریض یا همراه چطور برخورد کنن بدترین خاطره هارو برای آدم میسازن

بعضی از پرستارها طوری با بیمار و خانوادش بد رفتاری می‌کنند و منت میذارند که انگار دارند رایگان کار م ...

منم همینو میگم 

اگه کارشون سخت یا نیاز به پولش ندارن بمونن خونه 

ادم زیاد جاشونو پر کنه 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
منم همینو میگم  اگه کارشون سخت یا نیاز به پولش ندارن بمونن خونه  ادم زیاد جاشونو پر کنه& ...

من یادمه مادربزرگم مریض بود بیمارستان بستری بود به یکی از پرستارها گفت دخترم  من حالم زیاد خوب نیست میدونی دکتر کی میاد، پرستاره یک دادی سرش زد که نگو 

واقعا بعضی ها احترام هیچ چیز و هیچ کسی را نگه نمیدارند

از این بدرفتاری های بعضی پرستارها واقعا زیاد دیدم

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
2706