1421
1411

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

من مریض بودم بیمارستان بعد دکتر با این بچه دکترایی که دارن طرح میگذرونن ویزیتم کرد انقد رابطه بینشون خوب بود و حال میکردن منم حسودیم میشد

گروه آبی●وزن شروع ۶۰●وزن جدید۵۴.۲۰۰●وزن هدف ۴۸باهمراهی گروه خوب بامدادخمار
1390

برستار هيچي 

منشي دكتر و دستيار دندون پزشك چشونهههههه؟؟؟؟؟؟؟

خوندن نوت گوشيم هميشه يادم مياره كه چه روزهايي رو گذروندم ...اون وقته كه به خودم ميگم اي ول رفيق، من بهت افتخار ميكنم ...!!!
1394
چقدر زشت در این باره صحبت میکنی 

شما چرا ناراحت میشی.

من بد صحبت کردم

مگه دروغ میگم؟

انگار که کین ؟

دور از جون اون پرستارای خوب خدا کمکشون باشه و نگه دارشون 

اما بعضیاشون واقعا بویی از انسانیت نبردن اصلا نمیدونن با یه مریض یا همراه چطور برخورد کنن بدترین خاطره هارو برای آدم میسازن

بعضی از پرستارها طوری با بیمار و خانوادش بد رفتاری می‌کنند و منت میذارند که انگار دارند رایگان کار م ...

منم همینو میگم 

اگه کارشون سخت یا نیاز به پولش ندارن بمونن خونه 

ادم زیاد جاشونو پر کنه 

خدایا خودت می دونی چمه😘😁.الهی آمین
منم همینو میگم  اگه کارشون سخت یا نیاز به پولش ندارن بمونن خونه  ادم زیاد جاشونو پر کنه& ...

من یادمه مادربزرگم مریض بود بیمارستان بستری بود به یکی از پرستارها گفت دخترم  من حالم زیاد خوب نیست میدونی دکتر کی میاد، پرستاره یک دادی سرش زد که نگو 

واقعا بعضی ها احترام هیچ چیز و هیچ کسی را نگه نمیدارند

از این بدرفتاری های بعضی پرستارها واقعا زیاد دیدم

1418
من یادمه مادربزرگم مریض بود بیمارستان بستری بود به یکی از پرستارها گفت دخترم  من حالم زیاد خوب ...

من باشم درجامیگم اعصاب نداری یا پولشو لازم نداری بشین خونت 

این جور وقتا برو به سرپرستار بگو امثال اینا باید بمونن خونه بچه داری کنن نه اینکه بیان سر کار واسه کاری که واسش پول می گیرن دادم بزنن 

من باشم درجامیگم اعصاب نداری یا پولشو لازم نداری بشین خونت  این جور وقتا برو به سرپرستار بگو ا ...

میدونی آدم وقتی مریض تو بیمارستان داره مجبوره یکم جلوی زبونش را بگیره چون اگر باهاشون بحث کنی اونا هم خیلی راحت لج می‌کنند و به بیمارت نمیرسند، اینو دیدم که دارم میگم

میدونی آدم وقتی مریض تو بیمارستان داره مجبوره یکم جلوی زبونش را بگیره چون اگر باهاشون بحث کنی اونا ه ...

نه بابا این جوری نیست 

اتفاقا بگی میرم به رییس میگم می ترسن 

چون همه نگرانن کارشونو از دست بدن 

نه بابا این جوری نیست  اتفاقا بگی میرم به رییس میگم می ترسن  چون همه نگرانن کارشونو از د ...

من پدرم بیمارستان بود بعد خواهرم (خودش هم تازه دکتره) با پرستارها سر اینکه نمی‌گذاشتند همراه پدرم بمونه (البته برای 1_2ساعت) بحثش شد

از اون به بعد اونا هم لج کردند هر چی می‌گفتیم داروها شو بدید الکی می‌گفتند باشه می‌آییم اما نمیومدن، یا سرم تموم میشد می‌گفتیم بیا عوض کن لج میکردن نمیومدن و... 

شما چرا ناراحت میشی. من بد صحبت کردم مگه دروغ میگم؟ انگار که کین ؟ دور از جون اون پرستارای خوب خ ...

چون خودم پرستارم وارد شیفت میشم تا جای که از دستم بر میداد کار میکنم و به سوالها جواب میدم الان دیشب سبکتر بودم دیشب ۴نوزاد داشتیم که موقعه به دنیا اومدن بدحاال شدن رفتم سرزایمانشو تا جای که بتونم کار کردم اون بچه سالم بمونه و عوارض کمتری زایمان براش بزار و زنده بمونن تا خود صبح بیدار بودم و سرپا اینقدر بخشمون شلوغ بود منت سر کسی نیست کارمه دوستش دارم حقوق میگیرم ولی ناراحت میشم یکی دربارش اینجوری صحبت کنه چون همه چای خوردن یا یه صحبت کردن دوتا همکار پرستار میبینن ولی کارهاشون نمیبین و مدام میگن مگه چیکار میکنن

من فقط تشنه خندیدن لبهای توام جان من جان خودت جان خدا قهر نکن
1364