2703
2553
عنوان

حقوق یا روانشناسی

110 بازدید | 18 پست

بچه ها کسی که رشته دبیرستانش ریاضی بوده
میتونه بره بدون کنکور پیام نور حقوق یا روانشناسی بخونه ؟؟

شهریه بدون کنکور رفتن گرونتر از وقتیه که با کنکور میری؟؟

توروخدا بشین درستو حسابی درس بخون  رشته خوب دانشگاه خوب  قبول  شو 

چهارسال دیگه که از دانشگاه فارغ التحصیل شدی غصه نخوری

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن تا خدا  اگه مصلحت میدونه یه کوچولوی سالم  بزاره تو دلم🤗👨‍👩‍👧💔❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بدون کنکور به رشته ی تحصیلیت ربطی نداره میتونی هر رشته ای رو بری

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
2720
توروخدا بشین درستو حسابی درس بخون  رشته خوب دانشگاه خوب  قبول  شو  چهارسال دیگه ...

عزیزم من خودم 30 سالمه شونصد سال پیش دانشگاهم تموم شده

ولی خب خیلی مئافق نیستم بات
تو دنیای کار حرف اولو مهارت میزنه نه دانشگاه خوب

البته دانشگاه خوب خبلی وقتا راه زندگی ادمو عوض میکنه
دنیای بزرگتر  و خیلی چیزای خوبه دیگه

ولی خب دلیل نمیشه پیام نور  بگیم افتضاحه 

عزیزم من خودم 30 سالمه شونصد سال پیش دانشگاهم تموم شده ولی خب خیلی مئافق نیستم بات تو دنیای کار ح ...

نه دوستمون بیشتر منظورش روهمون رشته خوب بود

واسه سالم بودن نی نی من دعا کنین❤
عزیزم من خودم 30 سالمه شونصد سال پیش دانشگاهم تموم شده ولی خب خیلی مئافق نیستم بات تو دنیای کار ح ...

اگه میتونی و علاقه مند وکالتی برو حقوق ولی اگه قراره ازمون وکالت ندی برو روانشناسی

زن،زندگی،آزادی
2714

اگه منظور از رشته خوب فقط دندون و پزشکی و دارو که من پزشک بیکار دندون پزشکی ک دو تومن درامد داره و داروسازی که در به در دنبال داروخونه ای ک استخدامش کنن میشناسم...همه چی به علاقه و عرضه بستگی داره

زن،زندگی،آزادی

اره واقعا ادم باید هوشمندانه انتخاب رشته کنه
باید ده سال بعدم ببینی و انتخاب کنی نه فقط علاقه اون سنتو 

اره عزیزم منم موافقم . آدم باید خودش استعداد داشته باشه و پیشرفت کنه .من خودم میکروبیولوژی ازاد قبول شدم و امروز ثبت نام کردم . خیلیا میگفتن کار نیست و ما که دولتی خوتدیم بیکاریمو . ولی یکی گفت دختر خاله ش با لیسانس همین رشته تو دانشگاه آزاد تو آزمایشگاه ماتولوژی با دراند 7 میلیونی کار میکنه . دوست برادر شوهرم هم هر دو ندروش رو آزاد گرفته تو بهترینازمایشکاها داره کار میکنه . پس به دانشگاه نیست . 

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
اگه منظور از رشته خوب فقط دندون و پزشکی و دارو که من پزشک بیکار دندون پزشکی ک دو تومن درامد داره و د ...

خب همون دو تومنی که شما میگین این رشته های معمولی همونم ندارن😁 و اینکه همون سه رشته که اسم بردیدم نیاز به تلاش داره که درامد بره بالا!!!

واسه سالم بودن نی نی من دعا کنین❤
خب همون دو تومنی که شما میگین این رشته های معمولی همونم ندارن😁 و اینکه همون سه رشته که اسم بردیدم ن ...

رشته های  نوین و جدیدتر از این سه رشته ای که گفتم هست که درامدشون خیلی بالا تره.اما خب تو جامعه هجوم بردن رو این رشته ها الان انقد اشباع شده وای به حال ده سال دیگه.

زن،زندگی،آزادی
2706