2733
2734
عنوان

شوهر حوصله سربر

| مشاهده متن کامل بحث + 959 بازدید | 46 پست
چند بار امتحان کردم ولی اونقد جدی نگرفتم این قضیه درسته اینبار باید این روش رو هم امتحان کنم اگه انش ...

تلاشتو بکن اما اگه تغییر نکرد و مرد خوبیه دیگه زیاد خودتو اذیت نکن بالاخره هر کس ی سری اخلاقای منحصر ب فردی داره ک با ازدواج نمیشه تغییرش داد باید پذیرفت

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
چه خوب از بس نسبت بهش بی حوصله شدم اینکارارو نمیکنم ولی الان به نظر خوبتون گوش میدم و امتحان میکنم م ...

عزیزم مجبوری حتااگه دلت نخوادچون ما زناییم ک بخوایم زندگی گرم میشه نخواییم سرد  .همسرم از اویل ازدواج ازش میشنوم میگه بیرون هرچی پیش میاد هرچقدرم سخت وقتی میام خونه رفتار و وجودتو بهم میگه برای اتفاقات بیرون نارحت باش یانه . گاهی ک عصبیم از دستش یاداین حرفش میفتم .ی مدت تفریحاش روب قول حودش زهر میکردم با زنگ زدنا وغرزدنا اما الان هرچند نارحت بشم زنگ نمیزنم پیامک نمیدم وقتی میاد بی محلی نمیکنم ب مرور کمتر وکمتر میشه وقتی میبینه توخونه ارامش بیشتری داره بهش توجه میشه باورکن سخته اما به مرور درست میشه

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مشکلی ندارم اون دوست نداره بیشتر روابط و دوستیهای مجردی رو دوست داره تا متاهلی و خانوادگی واسه هم ...

ب نظرش احترام بزار مردا دوست دارن از جانب همسرشون تایید بشن .مثلا بگو چقدخوب ک مردادم باتجربه باشه از اتفاقات جلوگیری کنه مثلا من همسرم برای یکی از دوستاش ک تازه ازدواج کرده بود گفت دعوت میکنم باهم بریم بیرون سالاول ازدواجمون بود خیلی صمیمی بودباهاش گفتم خوب چرا بیرون دعوت کن خونه گفت نه بیرون همدیگه روببنید اگه به هم نزدیکید عقاید و سن وحتا تفریحاتون میتونیم سری بعد دعوت کنیم خونه ولی اولین بار بیرون بهتره مجبور نیستیم از اول گرم بگیرم خبلی این حرکتش روپسندیدم جون وقتی اون خانم رو دیدم اصلا نمیتونستم باهاش دوستی داشته باشم 

عزیزم مجبوری حتااگه دلت نخوادچون ما زناییم ک بخوایم زندگی گرم میشه نخواییم سرد  .همسرم از اویل ...

درسته کاش بتونم سعی خودمو میکنم واقعا خسته شدم ممنونم ازت

2728
عزیزم مجبوری حتااگه دلت نخوادچون ما زناییم ک بخوایم زندگی گرم میشه نخواییم سرد  .همسرم از اویل ...

یه بار سر این قضیه پیش یه فال گیری که کارش رو با قرآن انجام میده رفتم بهم گفت ستاره هاتون بهم نمیخوره ازدواجتون اشتباه بوده ولی چون طلاق هم کار راحتی نیست و مشکلاتی داره سعی کن به راه بیاریش  نمیدونم ولله برام دعا کنید  

درسته کاش بتونم سعی خودمو میکنم واقعا خسته شدم ممنونم ازت

تومیتونیچون میخوای چون همسرت رو دوست داری واخلاقای خوبشم میبینی یعنی هنوز ب مرحله بی اهمیتی و نفرت نرسیدی فقط یکم خسته ای دلت تنوع میخواد خیبی خوبه ک به فکر افتادی این قطعا نشونه خوبیه .فقط زود خسته نشو شاید پیش بیاد استقبال انچنان نکنه از من بشنو هرکار شروع کردی توذهنت منتظر واکنش خوب نباش یعنی برای خودت انجام بده نه برای همسرت 

ب نظرش احترام بزار مردا دوست دارن از جانب همسرشون تایید بشن .مثلا بگو چقدخوب ک مردادم باتجربه باشه ا ...

به این نتیجه رسیدم که حرف زدن و اینکه مدام بهش بگم از رفتارت ناراحتم هیچی درست نمیشه بلکه اوضاع بدتر هم شده ای کاش لااقل سیاست بلد بودم که با یه سری از روشهایی که میشه همسر رو شیفته کرد شاید میتونستم اونو هم تغییرش بدم

تومیتونیچون میخوای چون همسرت رو دوست داری واخلاقای خوبشم میبینی یعنی هنوز ب مرحله بی اهمیتی و نفرت ن ...

درسته عزیزم کاملا حرفات رو قبول دارم خدا کمکم کنه

2738
بااین تفاسیر میتونی ی مدت اذیتش کنی ببین ب چی حساسه  من خودم ب دوستاش الرژی داشتم زیاد غرزدم ز ...

😞😞😞😞😞ترو خدا یکبار متن تایپیتو بخوووون.چی نوشتی دقیقا

بهترین نیستم اما خودمم
به این نتیجه رسیدم که حرف زدن و اینکه مدام بهش بگم از رفتارت ناراحتم هیچی درست نمیشه بلکه اوضاع بدتر ...

همه چی ب مرور زمان وصبر وتحمل .موفق باشی گلم

درسته عزیزم کاملا حرفات رو قبول دارم خدا کمکم کنه

عزیزم دقیقا همین حرف زدن خرابتر میکنه ایشون درونگراس وشما برون گرا ی مدت حرف نزن توضیح نده بذاره بفهمه مرد خونس ایشون الان حس فرزندومادری پیدا میکنه از بس شما بهش حرف میزنی

ناراحت نشیا منم همسرم تاحدودی اینجور بود بعد ی مدت دیدم بابا من هرچقدر توضیح میدم بدترمیشه ولی ی مدت ک کم حرف شدم بهتر شد چون توضیح دادنی انگاربهشون میگم تو نمیفهمی حس مادری ولی مثل رفیق بودنی خوب میشن دیدی ی رفیق خیلی توضیح نمیده کوتاه حرفشو میزنه وتاثیر گذارتره تازه اخرشم میگه خودت بهتر میدونی

عزیزم دقیقا همین حرف زدن خرابتر میکنه ایشون درونگراس وشما برون گرا ی مدت حرف نزن توضیح نده بذاره بفه ...

درسته هر چی بیشتر باهاش حرف میزنم بیشتر در کمال خونسردی باهام لج میکنه و دقیقا همون رفتارها رو انجام میده فقط میگه تو گیر میدی برو ببین شوهرهای مردم چه خطاهایی که نمیکنن به خودش مغروره کاملا حق رو از خودش میدونه حرفش اینه که من همینم اگر هم برای مدت خیلی کوتاه  نهایت یه هفته رفتارش بهتر بشه خود به خود باز برمیگرده به اولش میشه همون آدم قبلی 

درسته هر چی بیشتر باهاش حرف میزنم بیشتر در کمال خونسردی باهام لج میکنه و دقیقا همون رفتارها رو انجام ...

چون درونگرا هستن کاری حرفی ناراحتش کنه نمیگه بیخیال شو از ی دیده دیگه نگاه کن دستت میاد چیا بهترش میکنه

ی مشاور میگف خیلی از اقایون درونگرا ۹۰درصد حرفاشونو نمیگن

چه خوشحالی چه ناراحتی

یکم دراین مورد مطالعه کن ویژگی درونگرا ها نحوه رفتار باهاشون خودتت ارامش پیدا میکنی

همه چی ب مرور زمان وصبر وتحمل .موفق باشی گلم

ممنون از راهنماییهات گلم باحرفها و پیشنهادهای همتون آرومتر شدم و بیشتر سعی خودمو میکنم تا ازم دورتر نشه انشالله خدا کمکم چون تقریبا ۱۰ ساله ازدواج کردیم واز همون اولش همینجوری بوده بعضی وقتها ببخشید بخدا خیلی کم میارم یکی از مافوق های محل کارش که یه بار با خانمش اومده بودن خونمون و از شوهرم بزرگ تره خیلی با حرفهاش منو جذب خودش میکرد و مدام توی  بهم پیام میداد دوست داشتم باهاش حرف بزنم و کمبودهای عاطفیمو اینجوری جبران کنم خیلی قشنگ و فهمیده حرف میزد ولی از خودم بدم اومد و خجالت کشیدم با خودم گفتم فرقی نمیکنه خیانت خیانته واقعا تمام‌ تلاشمو میکنم بهش بفهمونم که اینطور رفتار نکنه انشالله متوجه بشه و یه تغییری به خودش بده 

2706