2733
2734
عنوان

تو رو قران بیاین بگین من با این شوهرم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1890 بازدید | 113 پست
😂😂 شوهر من خسته که میشه تازه میاد سروقت من😂😂😂 فکر کن وسط اثاث کشی ! لای وسایلم اویزون بود

این دیگه نوبر هست

خدایا خودت هوامو داشته باش واسه آرامش خودم و سالم بودن نی نی تو راهیم میشه صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی؟ چ دعایی؟ برای چ کار پدرت گرفته بود؟

اره ۲ تا دعا گرفته بود فک کنم یه زبان بند یه دعای مهر و محبت از اون موقعی ک دعا رو گرفتیم‌خیلی خوب شده پدرم میخوای ایدیشو بدم ؟

2731
بخدا 10 کیلو کم کردم موهام سفید شده شاید احمقانه به مظر بیاد این کارام ولی من حرص میخورم

ببخشید شما تو رابطه با هم خوب هستید منظورم نزدیکی هست من اول عقد اینا خیلی سرد بودم شوهرم میومد با فیل تر شکن فیلم از گوگل میاورد آنلاین نشون من میداد تا گرم باشم مثل مجسمه بودم ولی خوب دانلود نمیکرد نگه داره دیگه ندیدم بره نگاه کنه 

خدایا خودت هوامو داشته باش واسه آرامش خودم و سالم بودن نی نی تو راهیم میشه صلوات بفرستید

وای چقدر ببخشیدا کثیفه شوهرت

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2738
من گرمم اون سرد تا بحال درست و حسابی نیاز منو برطرف نکرده

نمیدونم چی بگم کاش حداقل تو گوشیش نگه نمیداشت تو رو حرص بده

2706