2733
2739
عنوان

حالم بدههه

141 بازدید | 16 پست

از صبح که بیدار شدم ابریزش بینی دارم 

دوتا سیتریزین و یه انتی هیستامین خوردم فایده نداشته😕😕

راهکار بدید😩😩

تو جدول زده 25 سال اینده را نخواهد دید سه حرف اولش هم ا.س.ر در اومده.... چی میشه به نظرتون؟🙄🙄................... #بیمار_اعصاب_و_روان_دیوانه_نیست

دوتو دستمال کاغذی باز کردم از صبح تاحالا

تو جدول زده 25 سال اینده را نخواهد دید سه حرف اولش هم ا.س.ر در اومده.... چی میشه به نظرتون؟🙄🙄................... #بیمار_اعصاب_و_روان_دیوانه_نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسفند هم بد نيست

حساسیته 

بد تر نشم؟

2731
اگه حساسيت نداري به اسفند خوبه

ممنون❤🌱

2738
قرص نخور بخور بده 

برای حساسیت فایده داره؟

برو قرص لوراتادین بخر قویشو دوتا بنداز بخور گرم سرکه سیب استفاده کن اگه گرفتگی داره باز میشه 

این دوتا روش آخرشه چون من خودم تا یه هفته بدترین حالو تجربه کردم

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
برو قرص لوراتادین بخر قویشو دوتا بنداز بخور گرم سرکه سیب استفاده کن اگه گرفتگی داره باز میشه  ...

باشه 

ممنون🌱

اگه حساسیت برو دکتر امپول میده بهت من فک کردم سرماخوردی

زنگ زدم شوهرم بیاد بریم 

خودم بدنم بی حس شده

لوراتادین برای آبریزش بینی حساسیت های فصلی و غذایی ولی من سرما خورده بودم داییم که دکتره گفت دو تا لوراتادین بخور

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
2706