2726
عنوان

کسب هست یه کار ثواب انجام بده؟

68 بازدید | 4 پست

میخواستم چله زیارت عاشورا بخونم تو نت خوندم که تو ایام پری نمیشه خوند و باید نائب بگیری کسی هست این کارو برام انجام بده بعد از تموم شدن چله منم برای شما میخونم

چن روز

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
چن روز

هر وقت پری شدم ۷ روز برام بخونه  تو چهل روز دو بار پری میافته بعدش که تموم شد شما هم زیارت عاشورا به روش حق شناس بردارید که خیلی حاجت میده و خیلی خیلی مجربه ایشالله منم برا شما میخونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر وقت پری شدم ۷ روز برام بخونه  تو چهل روز دو بار پری میافته بعدش که تموم شد شما هم زیارت عاشو ...

میترسم اشتباه بخونم

وسواس دارم

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
2728