2737
2734

هرچی فکرمیکنم ب نتیجه قطعی نمیرسم

نه میتونم اقدام کنم

نه اینکه کلا بگم نمیخام و اصلا فکرنکنم بش

چه کنم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

چند روز برو بمون خونه فامیلی که نی نی داره و کمکش کن تو کارا

قشنگ به نتیجه میرسی😕😕😕

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بااجازهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3252744/هدیه-صلوات-به-امام-زمان

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

اول مشکلاتتو با همسرت حل کن

پای بچه رو نکش وسط

اون طفلک ارامش میخواد

ن میدون جنگ بعد به بچه فکر کن

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
2738
پس هنوز وقتش نرسیده بوقتش دلت شدید میخواد

۳۴ سالم شد ، اخه دیگه اگر بخام مادرشم دیر و خطری میشه

ولی هنوز نمیدونم، ۸ ساله عروسی کردم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

به نظرم اگه تصمیمت قطعی نیست اقدام نکن چون این مسئله چیزی نیست که بخوای با منطق و دودوتا چهارتا حلش کنی یه چیز کاملا احساسی یهو یه روز بیدار میشی میبینی دلت به شدت بچه میخواد اونموقع است که خودت میفهمی تصمیمت قطعیه

برای بچه دارشدن اگه چت سالیه از زندگی مشترکت میگذره 

هر لحظه درنگ کنی 

دیره 

به تفاوت سنیت با کوچولوت فک کن

کشوری که داره ماهواره و پهپاد و موشک و تانک می‌سازه رواست مردمش تو پراید و پژو جنازه بشن؟! 
چند سالته ؟

۳۴ ام

اگه شرایط اقتصادی و روحی و عاطفی خوبی دارین اقدام کن 

قبلش تصمیم گیری سخته ولی وقتی نی نی اومد تو دلت تفکرت عوض میشه و عاشقش میشی و از این دودلی درمیای 

تازه اوج خوشبختی وقتیه که بدنیا میاد زندگی رنگو بوی دیگه ای میگیره😍😍🤗

محیا و مهنیازندگی منوباباشون   
2706