2733
2734
عنوان

قرص مولتی ویتامین بارداری

382 بازدید | 6 پست

سلام دوستان من تو هفته ۱۶هستم دو روز پیش رفتم خانه بهداشت ماما بهم قرص مولتی ویتامین داد گفت دیگه فولیک اسید نخور این قرص توش داره حالا واقعا دیگه نخورم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوتاشم باید بخوری مولتی ویتامین انباشته ای از انواع و اقسام ویتامین هاست ربطی به فولیک اسید و آهن ند ...

اخه گفت توش داره اسیدفولیکم نمیخاد جدا بخوریش اهنم ک جدا میخورم

مولتی ویتامین مینرال

اون که اسمش نیست.چه مارکیه؟ واسه چه شرکتیه؟ مواد تشکیل دهندش چیاست؟

ایرانیه؟ 

مولتی ویتامین ها با هم فرق دارن .باید ببینی موادتشکیل دهندش چیه و چقدر اسید فولیک داره. اگه میزان اسید فولیکش اندازه هست دیگه لازم نیست جدا بخوری . تو بعضی مولتی ها اسید فولیک نداره که جدا باید خورده بشه .

معمولامولتی های پریناتال خارجی که مخصوص دوران بارداریه همه چیزهای ضروری بارداری رو دارن. من تا الان فمبیون ۲ رو میخوردم که امگا هم داره دو روزه پریناتال سنتری رو میخورم که اونم امگا داره .

به امید آرامش داشتن همه آدمهای دنیا
اون که اسمش نیست.چه مارکیه؟ واسه چه شرکتیه؟ مواد تشکیل دهندش چیاست؟ ایرانیه؟  مولتی ویتامین ه ...

نمیدونم  چجوره کپسول بزرگه نارنجی ام هست گفت خودش ماما ک نخور فولیک و این توش داره دیگع نمیدونم