2733
2734
عنوان

بخیه های زایمانتون چند روزه جذب شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 18 پست
میدیدی گره ها و بخیه هارو که افتاده؟ یا اصلا متوجه نمیشدی کی و چه موقع افتاده؟

اخه چون خیلی نشسته بودم ورم داشت تو روزهای 7و8باروغن وزردچوبه چرب میکردم .قشنگ سر 15رواصلا نفهمیدم کی بخیه هام نخه هاش افتاده

میدیدی گره ها و بخیه هارو که افتاده؟ یا اصلا متوجه نمیشدی کی و چه موقع افتاده؟

اخه چون خیلی نشسته بودم ورم داشت تو روزهای 7و8باروغن وزردچوبه چرب میکردم .قشنگ سر 15رواصلا نفهمیدم کی بخیه هام نخه هاش افتاده...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخیه هات دونه دونس یا مث سزارین یکسره

دونه دونه و گره گره.

نخ های گره هارو دراز دراز گذاشته بود و اذیت بودم.(خودش گفت از عمد و از روی قصد و نیست خیر دراز بریدم نخ هارو) اما من اومدم خونه با ناخن گیر دنباله نخ و هر گره رو یکم کوتاه کردم ..میگم شاید از میذاشتمشون زودتر خشک میشد و میفتاد🤔

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
دونه دونه و گره گره. نخ های گره هارو دراز دراز گذاشته بود و اذیت بودم.(خودش گفت از عمد و از روی قص ...

دونه ها جاش ممونه اکثرا مواظب باش عفونت نکنه برو پیش دکترت من گریه کردم پیش دکتر گفتم چون مادرت خوب بدوز جاش نمونه گفت یکم سخته ولی مث سز میدوزم بخیه های من اصلا دیده نمی شد فقط ی خط دوسانتی سمت راستم بود ک نشون میداد برش خورده  ۳۴ روز بعد زایمان رفتم پیشش گفت بخیه هات جذب شده 

2728